http://www.multibabydoll.com/wp-content/uploads/2017/05/alexa-chung-sonunda-kendi-markasini-kuruyor-2.jpg

ALEXA CHUNG SONUNDA KENDİ MARKASINI KURUYOR!

Bu blogu düzenli olarak takip edenler, stiline taptığım isimler listesinde en tepe noktadaki isimlerden birinin de Alexa Chung olduğunu bilir. Sadece giydikleriyle değil; kariyer rotası, yaptıkları ve yapmadıklarıyla da bayıldığım bir kadın (hadi ama…. özetlemek gerekirse bu kadın VJ’likten gelme, bir rockstar’la sevgili olup parladı ve harika bir zevki var. Kısaca “o” olmak istediğim kız. O kız. It-Girl neydi? sorusunun da cevabını burada vermiş olduk. )

Pekala, 2017 artık daha parlak görünüyor. Çünkü Alexa geç bile kaldığı markasını sonunda kuruyor. Yani pek “yan” olarak nitelendirebileceğimiz marka için kapsül koleksiyon çıkardı ama hepimiz kendi markası için heyecanla bekliyorduk, işte bu ayın sonlarına doğru o gün geliyor.

AG Jeans için bir kaç sezon önce yaptığı önden düğmeli A kesim eteklerin bir salgına dönüşmesiyle küresel trend yaratma konusundaki rüştünü ispatlayan Chung, kendi markasında denim, gece elbisesi, günlük elbiseler, ayakkabı, aksesuarlar da dahil olmak üzere “küçük lüksler” olarak tanımladığı her şeyi satacak.

Tasarım ekibine daha önce Haider Ackermann‘da markanın genel müdürü olarak çalışan Edwin Boston’ı da ekleyen Chung’ın markasının Instagram adresine alexachungstagram‘dan, sitesine ise profillerindeki linkten ulaşabilirsiniz.

Şimdilik çok bir şey görmesek de teaserları ve çekimleri sevdim ben. Merakla bekliyoruz. Özellikle ben. Ben Alexa ben. Ben merakla bekliyorum. Bana indirim kuponu gönder kız!

Alexa’nın daha önce çok beğendiğim görünümlerini listelediğim “Müzikle İç İçe Bir Stil: Alexa Chung” postuna bakmayı da unutmayın!

Alışverişle kalın!

Kanalıma abone olmak için: http://bit.ly/2dtprcp

Bana ulaşabileceğiniz diğer hesaplar:

✉:multibabydoll@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/multibabydoll/

Facebook: https://www.facebook.com/multibabydoll/

Twitter: https://twitter.com/multibabydoll_

Shop: spr.is/KingAnimal

MÜŞRA DEMİR

 

 

Paylaş...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on VKEmail this to someone
There are no comments

Add yours