HAFTAYA BAŞLANGIÇ: INCUBUS VE CAGE THE ELEPHANT BLACK HOLE SUN’I SESLENDİRDİ

Malum haberden sonra pek çok grup sevgisini, saygısını, üzüntüsünü sosyal medyadan ya da sahneden dile getirdi. Ama özellikle Chris Cornell’e en yakın isimlerden beklediğim şeyler vardı. Hepsi bir bir gerçekleşiyor.

Bilenler bilir, ben pek alakalı bulmasam da Incubus solisti Brandon Boyd, zamanında sıkça yeni Chris Cornell olarak lanse edilirdi. Yıllar geçti, bu benzetmeler azaldı anca ikilinin dostluğu baki kaldı.

Geçtiğimiz gece ise bir diğer son dönem favorim Cage The Elephant solisti Matt Shultz ile (benim gözümde sahiden son dönemin harikalarından) sahnede Black Hole Sun seslendirdiler. Güzel kotarıp kotarmadıkları önemli değil. İkisi de çok özel ve yetenekli iki müzisyen. Sahnedeki uyumları, duyguları, her şeyleri ile çok güzel.

E o zaman pazartesi ilacı olarak Incubus, Cage The Elephant ve Soundgarden‘ı tek lokmada almak konusunda bir sorun görmüyorum.

İyi seyirler, iyi dinlemeler!

 

Bu da ilginizi çekebilir>>>

 

Kanalıma abone olmak için: http://bit.ly/2dtprcp

Bana ulaşabileceğiniz diğer hesaplar:

✉:multibabydoll@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/multibabydoll/

Facebook: https://www.facebook.com/multibabydoll/

Twitter: https://twitter.com/multibabydoll_

Shop: spr.is/KingAnimal

MÜŞRA DEMİR

 

Paylaş...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on VKEmail this to someone
There are no comments

Add yours