BİRAZ İYİ MÜZİK BİRAZ DA VICTORA’S SECRET ÜRÜNLERİYLE ŞIMARMA ZAMANI

DSC_0924

 

Gitgide soğuyan şu günlerde içimizi iyi bir müzikten başka ısıtabilecek bir şey varsa o da, sıcak kokular ve iyi bir lip balm.

Tabii ki eğlenceli ürünler ve kalite denildiğinde aklımıza hemen Victoria’s Secret geliyor!

 

Öncelikle soğuk demişken işe lip balm’lardan başlayalım. Pembe olan lip balm, Soothing Lip Balm (tinted lip balm) olarak geçiyor. Hafif ama oldukça canlı bir pembe ton veriyor dudaklarınıza ve gerçekten de yumuşacık dudaklar elde ediyorsunuz. Aynı zamanda yatıştırıcı etkisi, hafif bir nane etkileşimi olmasından geliyor. Tabii ki bu nane etkileşimi dudaklarınızın birazcık şişmesine (ama birazcık) ve daha dolgun görünmesine de neden oluyor. Bittabi bir Kylie Jenner dudağı elde edemiyorsunuz ama yine de hissedebileceğiniz bir dolgunluk sağlıyor.

Mavi olan lip balm Flavored Lip Balm in Pure Coconut olarak geçiyor. Etkisi pembe olan lip balm ile hemen hemen aynı. Tek farkı renk vermemesi dudaklarınıza.

 

 

Vücut spreylerine gelecek olursak söylenebilecek tek bir şey var: Kalıcı! Ve tabii ki ek olarak, rüya gibi kokuları var.

VS’in alt kategorisi PINK kapsamında çıkan vücut spreylerinden Pink Warm And Cozy Body Spray, hafif şekerli ve biraz da “yanık” kokusuyla oldukça eğlenceli, dinamik ve çocuksu. Tabii bu çocuksuluğunun nedeni biraz da “simli” olmasından kaynaklı! Sizi bir sahne yıldızına çevirecek kadar olmasa da, hatırı sayılır derecede cildinize ışıltı katıyor her sıkışta. Biraz da elementler ve gökyüzü olaylarına girerek anlatacak olursak; bu gösterişli sprey tam da eğlenceli ve çocuksu Ateş ve Su grubu burçlarına göre yaratılmış diyebiliriz!

Mavi olan sprey ise dinginliği, sadeliği ve gücünü bu tanımlardan alan karakteristik kokusuyla tam bir Toprak ve Hava grubu kokusu! Wild and Breezy (isminden de anlaşılmıyor mu ama?) tüm o simsiz ama karakteristik mavi duruşuyla bile kokusuna dair ipucu veriyor zaten.

 

Ne diyorduk, güzel bir müzik koyun ve kendinizi güzel kokuların ve yumuşak kokuların kollarına bırakın. İşte o zaman bu soğuklarda sizden güçlüsü yok!

Not: Mavi ve isimsiz plak, Jack White‘ın That Black Bat Licorice single’ı.

MÜŞRA DEMİR

KAYNAK: imnotbarbie.com (Güzellik/makyaj konusunda farklı bir bakış açısı arayanlar için yeni kurduğumuz imnotbarbie.com adresine göz atmayı unutmayın!)

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Hep Yazı Hissetmek İsteyenlere: En İyi Yaz Filmleri