Efsane fotoğrafçıdan konser ruhu!

Evet bu hafta tahmin edebileceğiniz gibi, aklımdan geçen tek şey, konser de konser. Malumunuz enerjisini konserlerden alan biri olarak, uzun süre beslenmemiş bir vampir iştahında oluyorum bir sonraki konsere kadar.

E madem burada en sevdiğim moda çekimlerini de paylaşıyorum, o zaman en çok sevdiğim (evet sevdiklerimden biri değil, direkt en sevdiğim) konser çekimini de paylaşmadan olmazdı.

Gisele Bundchen benim için dünyanın en iyi modeli.(Ki güzellik açısından da öyle.) Patrick Demarchelier dünyanın en harika fotoğrafçılarından biri. Basmakalıp moda fotoğrafları yerine hep ruhu ortaya koyan kareleri vardır. Numero ise yine modayı tekdüze olarak yansıtmaktan kaçınan, harika işlerin dergisi. E konu bir de konser olunca, tüm bu süpergüçlerin birleşimi, 2000 yılında Numero France için ortaya harika bir moda çekimini çıkarmış.

Her bir kareyi dev afişler halinde her yere asma isteği duyacak kadar sevdiğim, The Show adlı bu çekimi, hazır konser haftasındayken paylaşmak istedim. Buradaki enerjinin başka bir çekimde olabileceğini düşünmüyorum çünkü.

Ayrıca çekimin kamera arkasına da, karelerin sonundaki videodan ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

 

 

 

 

 

KAMERA ARKASI

 

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Madalyonun İkinci Yüzü: Red Hot Chili Peppers – Return of the Dream Canteen