İYİ Kİ DOĞDUN TRENT REZNOR/ NINE INCH NAILS’İ ‘İ HİSSEDİYORUZ

Bu kez günün performansında bu Nine Inch Nails performansını paylaşmamın nedeni kesinlikle sadece biricik Trent Reznor’ın doğumgününü kutlamak değil. Aynı zamanda playlist’te karşılaştıkça “neden yakın zamanda buralarda göremeyelim?” serzenişleri, bununla birlikte yılda bir iki kez her dişi kişisinin üzerine çöken Trent Reznor’ın bicepslerini görme isteği.

Şanslı Japonların tanık olduğu (bunların da Fuji Rock Festivali az efsaneyi ağırlamadı he) bu görsel şölen tadındaki NIN konseri, benim için de bir nevi yaza geçiş ritüeli. Neden bilmem, ne zaman havalar ısınsa bunu hep bir NIN dinleyerek kutluyorum.

Lütfen buraya yolunuz düşsün. Şu Trent Reznor kişisi ne derece “karanlık ve tehlikeli”ymiş bir de ben göreyim, daha  önce görenler de bir daha görsün. Bu çok sevgili grubun çok romantik o ünlü şiirindeki gibi “I want to feel you from the inside” sevgili NIN, sevgili Trent. Duyun sesimi.

İyi seyirler.

MÜŞRA DEMİR

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/Multibabydoll/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Karantina Günlüğü: Her Güne 1 Plak Albüm Önerisi