PAZARTESİ SENDROMU PLAYLIST’İ

Bu hafta benim için biraz yorucu ve karmaşık geçecek. -Bence hepimiz için öyle geçecek, malum yılın sonları, hep böyle olur.-

Ama bundan memnuniyetsiz miyim? Hayır, ben karmaşa insanıyım. Üstesinden geleceğime inanıyorum bu haftanın, ve tabii ki sizin de. (Tabii neyime inanıyorsam artık, bunları yazarken çok hastayım ve burnum İSKİ sponsorluğunda çalışıyor ey sayın okuyucu!)

Bu gücün nedeni biraz da hafta sonu Bourne serisini 1124. kez izlemiş olmam. Artık tüm replikleri filmle eş zamanlı söyleyebildiğim gerçeğini de göz önüne alırsak, yeni yıla dair en merakla beklediğim şeylerden birinin 5. Bourne filmi olduğunu anlamak zor olmasa gerek. Neden bilmiyorum bu seri sürekli hayatıma girip çıktı, sanırım James Bond’dan çok, Jason Bourne tarzı bir insan olmamdan böyle diye düşünüyorum.(Uuuu, kendim hakkında atıp tutmayı hep sevmişimdir)

Daha dalgın, daha kabuklu, daha ne yapacağı tahmin edilemeyen ve biraz da garip. Neyse lafı çok uzatmayalım, yeni film öncesi pek yakında tüm seriyi minnoş görsellerle incelediğim bir yazı yayınlayacağım. Ama öncesinde yeni hafta şarkılarına bayağı bir Bourne soundtrack‘i katkısı yaptım. Extreme Ways olmasa tabii ki olmazdı, hem de iki tane var iki ayrı düzenlemesiyle!

Diğerleri de pekala bu haftaki kafamın Bourne atmosferine uygun şekilde; kalın kazağınız ve paltonuzla pek gizli göreve giden ajan ruhuna fazlasıyla uyumlu şarkılar diye düşünüyorum.

İyi dinlemeler! Hepimiz için harika bir hafta olsun!

https://play.spotify.com/user/musrademir/playlist/7qtUbcKzzSZfEahya5LJUB

 

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/pages/Multibabydoll/

 

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Fly me to the Moon RoboCop!