Pool Sharks!

Hava pek de iç açıcı değil. Yani benim bunu yazdığım gecenin sabahında öyle değildi. Muhtemelen bir sonraki sabah, bir sonraki ve bir sonraki de aynen bu şekilde olacak.

“4 Mevsim Yaz Olsun Bizim Olsun” kampanyasının en şiddetli savunucularından biri olmama rağmen bu hava moralimi pek bozmaya yetmiyor. Halbuki sadece bir hava durumu olarak değil, manevi anlamda da pek fırtınalı günler geçirmeme rağmen.

Bir moda çekimi paylaşasım geldi ve nedense aklımda “Pool Sharks” yankılandı. Evet, nasıl bir psikopat olduğumu, yıllar öncesinin moda çekimlerinin adlarını nasıl hatırladığımı bir kenara bırakacak olursak bu çekim tam olarak şu anki ruh halim. Aslında oldukça karanlık, yer yer korkutucu ama bir o kadar tatlı bir atmosfer söz konusu. Üstelik bir de tatil teması… Oh la la!

1998 yılının Mayıs ayında Details dergisi için (zaten her bir karesine taptığım) Ellen Von Unwerth‘in fotoğrafladığı ve Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Jaime King gibi dönemin genç modellerinin yer aldığı bu çekim gözümde oldukça büyüleyici. Tam da 90’lı yılların finalini güzel yansıtan kareler.

Lüks, karanlık, tatil, havuz… Anahtar kelimeleri böylesine güzel olan kareler için böyle alalım sizi…

 

 

 

 

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Robert Plant ve Jack White aynı sahnede!