ROCKSTAR FACE PALETTE: BALM JOVI

Tam teşekküllü bir makyaj insanı olmadığım kesin. Biraz dağınık bir göz makyajı ve mutlaka ama mutlaka bir ruj işimi görüyor. Dolayısıyla en çok ruja para harcıyorum; cildime dair şimdiye kadar para harcadığım görülmedi. ( ya da görülmemişti, şu güne kadar)

Makyaj ürünleri konusunda alınca tam olsun’culardan olduğum için Dior‘un ürünleri (bittabii özellikle rujları) birincil favorim. Asla üzerlerine gül koklayamam derken The Balm‘ın Balm Jovi‘si beni bu düşüncemden biraz saptırdı.

Eğer benim gibi müzikle yatıp müzikle kalkan biriyseniz sizin de sapmanız olası. (Sözüm rock chicklere gelsin)

Tabii ki “arkadaşlar yeni bir ürün keşfettim” diye giremiyorum cümleye, keşfeden keşfetmiş uğurlar ola. Ben de sonundan, ucundan bir yerden yakaladım bu paketi.

İlk vurulduğum nokta olan ambalajı enfes. Tam bir dikdörtgen makyaj çantası gibi. İçinde bir adet aynası da olan bu paket oldukça kullanışlı. Kapaktaki Rolling Stone dergisi yorumlarından, grafik dizaynına kadar her şey inanılmaz derecede yaratıcı ve muzip. Bu noktada ürünlerin  müzik gruplarından ilham alan isimlerini unutmamak lazım tabii.

Öncelikle farlardan başlayalım. 4 simli, 4 mat ve  4 sedefli fardan oluşuyor. Tonların hepsi tam de benim sevdiğim ve kullandığım tonlar. Yine de illa ki favorilerimi seçmem gerekirse Metal-ica, Blink 1982 (buna çok güldük) ve Lead Zeppelin önce biter ben söyleyeyim. Alice Copper ve Moderato da bunları takip eder. Öncesinde H&M‘in buna oldukça benzeyen far setini kullanıyordum ancak güzelim renklerine rağmen hepsinin abartılı bir şekilde simli olması biraz sinir bozucuydu. Bu setteki her şey ise tam kararında.

Ofisteyken bastım flaşı bastım flaşı bakın böyle oldu.

 

Luminizer ve allığı oldukça canlı ve sevimli duruyor ancak cildime bir şey kullanmıyorum. Belki bir gün ihtiyacım olursa (tabii son kullanma tarihleri çerçevesinde) alır kullanırım düşünmeden.

Rujlarının tonları oldukça güzel. Özellikle kırmızı olan tam bir pin-up kızı tonu. Ancak pek fırçayla ruj sürme alışkanlığı edinmediğimden şimdilik çok sık kullandığımı söyleyemeyeceğim. Normalde kullandığım rujlarımın bitimine yakın hayatımı kurtaracaklarına inanıyorum. Yumuşak ve güzel bir dokuları var.

Kısacası tam çantaya atmalık müthiş pratik ve şık bir ürün Rockstar Face Palette ya da tam adıyla Balm Jovi (yahu isme bakın, haha)

 

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Interview with Michael Olajide Jr.!