SCORPIONS KONSERİNE GİDERKEN NE GİYSEK?

Uzun süredir tembellik yapmakla meşguldüm, kabul ediyorum. Hele ki bu yazının bu zamana sarkmaması gerekiyordu. Ama belki de hala yola çıkmayanlarınız, çıkacaklarınız ve hazırlananlarınız vardır diye bunu buraya koymak istedim. Siz bu yazıyı okurken ben muhtemelen yolda olacağım sevgili konser canavarları! (Ve aslında bu yazıyı yazarken konserin bir gece öncesinde acele etmekteyim; daha oje süreceğim hem de The Proposal adlı salak bir romantik komedi filmi izlerken!)

12 Temmuz 2016 Scorpions Konserine giderken ne giyseniz diye düşünüyorsanız, buyurunuz önerilerim.

Ben ilk kombini kullanmayı düşünüyorum. Evet şaşırtıcı ancak kırmızı ruj değil bu kez göz makyajına abanıp nude ruj kullanacağım. ASOS boyfriend shortum, grup tişörtüm, denim ceketim ve kedi gözlüklerimle orada olacağım.

İkinci kombini ise çok sevdiğim bir Boğa burcu arkadaşımdan ilhamla yaptım. (Cümlenin abukluğu?) Tam kendisinin stili. Klasik/chic stilinden vazgeçemeyip de orada yer alacaklara; iş yerinden geleceklere güzel bir seçenek olur diye düşünüyorum.

Ah bir de güneş kremlerinizi unutmayın!

Şimdiden hepimize, HEEEPİMİZEEE  iyi eğlenceler!

 

Virgin Killer
Virgin Killer, musrademir tarafından cat eye sunglasses ile yaratıldı

——————

Still Loving You
Still Loving You, musrademir tarafından Illamasqua ile yaratıldı

MÜŞRA DEMİR

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/Multibabydoll/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Karantina Döneminin En İyi Albümü: Dua Lipa – Future Nostalgia