SİZİN FAVORİNİZ HANGİSİ? BeatsxEE25 / SEVEN DEADLY SINS

Hayal gücüne aşık olduğum fotoğrafçıları saymam istense (kim neden benden böyle bir şey ister bir muamma…) Kuşkusuz ilk 10’umda Nick Knight‘ın adı geçer. 2004 yılında Pirelli Takvimi için çektiği karelerden beri çalışmalarını dikkatle, ilgiyle ve aşkla izlediğim; SHOWstudio direktörü ve mükemmel bir vizyoner olan Nick Knight tekrar obsesif hale getirdiğim bir çalışmayla karşımızda.

Bu kez uzun süredir bir arada çalıştığı stilist Edward Enninful‘un sektördeki 25. yılı şerefine dünyanın en büyük top modellerini bir araya getiren ve hepsini 7 Ölümcül Günah’tan biri olarak resmeden Nick Knight’ın bu videosunda başroller Maria Carla Boscono (Tembellik), Naomi Campbell (Kibir), Jourdan Dunn (Kıskançlık), Karen Elson (Öfke), Anna Ewers (Oburluk), Karlie Kloss (Açgözlülük), Kate Moss (Şehvet) ve Lara Stone (Oburluk)‘a ait.

Tabii ki Beats işbirliği ile yapıldığı için atmosferi daha da etkileyici hale getiren müzikleri ve modellerin birbirinden şık parçaları da dikkate değer. Günahların her birinin çağımızın hastalıkları denebilecek sosyal medya, estetik operasyon gibi konularla süslenmesi de ayrı bir güzellik olmuş. (Bunu en çok Kıskançlık’ta görebiliyoruz tabii ki.)

Benim bu 10 dakikalık hipnotize edici videodan en ama en en en en sevdiklerim Kate Moss’un Şehvet‘i (ki burada çalan Bury Me parçasını bir hayli severim), Naomi’nin Kibir’i, Karen Elson’ın Öfke’si ve Karlie Kloss’un Açgözlülük‘ü oldu. Belki de Knight’ın bu günahlara biçtiği görsel kimlikler sayesinde kendimi bir kez daha iyi tanımışımdır ve bana yakın olanları seçmişimdir, kim bilir…

Peki size en yakın olan hangisi? İzleyin, karar verin!

MÜŞRA DEMİR

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/Multibabydoll/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Soundgarden’dan dağınık parçalar, 3 yeni disk ve Storm