ZIP ME UP!

Uzun süredir fazlasıyla 70’lerin etkisindeyim. (ama zaten hep 70’ler ve 90’lar arasında gidip gelen bir insan değil miydim?) Bunun son meyvesi de bir tulum delisi olarak koleksiyonuma yeni eklediğim lacivert kadife tulum. ASOS‘ta görür görmez aşık olup aldığım bu tulum ince kadife dokusu, önden fermuarlı ve hafif bol paça modeliyle kendimi fazlasıyla 70’lerde hissetmeme neden oldu.

İlk olarak şunu belirtmem gerekiyor ki, inanılmaz rahat! Özellikle bahar boyunca üzerimden kolay kolay çıkaracağımı düşünmüyorum. Göğüs kısmındaki fermuarları spor bir detay katıyor. Kumaş çok çok çok hafif lastikli gibi, bu da daha da rahat hissettirmesine neden oluyor.

Gövde kısmı fermuarlı. Oldum olası fermuar detayına bayılmışımdır. Yani bunu laf olsun diye söylemiyorum, sahiden bayılırım. Gövde kısmındaki fermuarı çekerken; balık adam kostümünün fermuarını çeken Bond kızı gibi hissediyorum. (Evet, çocukken çok James Bond filmi izlemenin sonuçları…)

Gece mavisi tonu bir başka aşık olma sebebim. Hem her renge uyumlu hem de sofistike bir tat katıyor bence.

Paça kısmı iyi bir kesimle oldukça bol tutulmuş; bu da rahatça istediğim ayakkabıyla kombinleyebilmemi sağlıyor.

Havaların tam anlamıyla bana güven vermemesinden dolayı ben kırmızı botlarımla kombinledim ancak beyaz spor ayakkabılarla da çok iyi duracağını düşünüyorum. (ki ASOS da böyle kombinlemişti.)

Kendime not: Artık topuklu tutkuma bir son verip klasik bir beyaz spor ayakkabı edinmem gerekiyor.

Vintage kot ceketim ve choker kolyem de bu tuluma eşlik etmesi için seçtiğim diğer takım arkadaşları. Tabii ki kırmızı ruj ve ojeyi de unutmuyoruz!

Bir kez daha söylemeden geçemeyeceğim: Ben bu tuluma aşık oldum! Belki kadife falan dinlemem, yazın bile üzerimden çıkarmam; kim bilir…

Alışverişte kalın!

MÜŞRA DEMİR

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/Multibabydoll/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Inspirational, Fast And Effective: An Interview With Daru Jones