Aldatma Üzerine Sohbetler

Aldatma nedir? Aldatıldığınızı nasıl farkedersiniz? Herkes aldatır mı? Ah, ne çok soru var!

Aldatma, hepimizin tanımını bildiğimizi sandığımız şeylerden biri ancak iki veya daha fazla kişiye aldatmanın tanımını sormak, bunun sandığımız kadar basit olmadığını anlamak için yeterli. Çoğumuz, tek eşli anlaşmanızın dışında biriyle “seks yapmanın” aldatma olduğu konusunda hemfikir olsak da, karşılıklı anlayışımızın bittiği yer burasıdır.

Buradaki bir diğer önemli anahtar, taahhüdün sizin için ne anlama geldiğini tartışmak. Bağlılığı açıkça tartışmadıysanız, sahip olmadığınızı varsaymak güvenlidir ve diğer kişiyi üzerinde anlaşmaya varmadığı bir şeye tutmak adil değildir.

Bununla birlikte, diğer kişinin yaptığı her şeyi beğenmek zorunda değilsiniz. Örneğin, flörtünüz başka insanlarla flört ediyorsa, bu ‘aldatma’ olmayabilir ama bundan hoşlanmanız da gerekmez.

Genel olarak, aldatma, partnerinizle yaptığınız anlaşmalara bağlıdır. Pek çok kişinin yararlı bulduğu iyi bir kural şudur: Aldattıysanız ve güvenlerini ihlal ederseniz, partnerinizin mutlu olmayacağını varsayın, kendinizi bir ilişkinin olası kaybına hazırlıyor olabilirsiniz.

Neyse bu konu sonsuza kadar uzar, aldatma nedir ne değildir üzerine Ne Kaybederiz Ki? podcast’ta inanılmaz eğlenceli bir sohbet gerçekleştirdik.

Kısaca “We were on a break!” nedir ve ne değildir hocam??!?!?!

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Goblin Mode: 2022’nin Özeti Mi?