Bir “yılbaşında ne giysek?” ve 1.Yaş yazısı!

Nihayet yılın en beklenen anı geldi. (Yani en azından benim beklediğim. 364 gün yılbaşı için yaşıyorum ben.) Süsler, Jingle Bells’ler, hediyeler,hediyelerden daha da önemlisi o cafcaflı hediye paketleri derken 2015’e merhaba demek üzereyiz.

Yılbaşı meselesini kısa bir anlığına bir kenara bırakacak olursak, bu ay itibariyle Multibabydoll tam 1 yaşında! (Sevgili Yay burcu blogum!)

İdeal yılbaşı sabahı yatağı…

 

Bu 1 yıl içerisinde gösterdiğiniz destek, yazılarımı okumak için ayırdığını tüm zaman, yediğiniz tüm internet kotaları,bıraktığınız tüm yorumlar ve gönderdiğiniz tüm mesajlar için çok teşekkürler.

Benim 2015’ten yegane beklentim Multibabydoll‘u daha da büyütmek, geliştirmek. Aynı zamanda bana ve siz tüm okuyucularıma sağlık, para, mutluluk ve huzur getirmesi. Ve başarı, en önemlisi başarı, evet.

 

 

2014  benim açımdan oldukça muhteşem bir yıldı. Bir kere benim için çok önemli 3 harika ismin 3 muhteşem konserine tanık oldum; bundan daha rüya gibi bir yıl düşünemiyorum! (bkz. SoundgardenMetallicaJack White)

Yeni projeler, heyecanlandıran olaylar ve tüm bunlar yaşanırken arka fonda çalan 2014’ün en iyi albümleri sayesinde güzel bir yıl geçirdik. 2015 ise 2014’ü tüm bu güzellikler açısından geçmeli, geçecek!

Albümler ve 2015 demişken yılbaşı gecesi ne giysek sorusu pek çoğumuzun aklını karıştırıyor olabilir. Aşağıda yılın en iyi albümlerinden (ya da başka bir deyişle tüm yıl boyu en çok dinlediğim albümlerden) ilhamla görünümler hazırladım. Daha farklı fikir ve seçenekler için de buraya da tıklayabilirsiniz.

Storm
Lazaretto
World On Fire
Just One Drink
Just One Drink, musrademir tarafından short shorts ile yaratıldı
High Ball Stepper
Rock or Bust
Rock or Bust, musrademir tarafından christmas home decor ile yaratıldı
Strut
Strut, musrademir tarafından holiday decorations ile yaratıldı
Super Deluxe
Super Deluxe, musrademir tarafından holiday decorations ile yaratıldı
Bent To Fly
Bent To Fly, musrademir tarafından christmas holiday decor ile yaratıldı
Echo of Miles
  • Tabii ki “ne giysem” sorunsalı üzerine kafa yorarken kendinizi de şımartmayı unutmayın. En güzel, en orijinal hediyeleri her daim başkalarına almak zorunda değilsiniz. Önce kendinizi önemseyin. Mesela ben bu yıl kendimi şımartma konusunda bayağı bir aştım sanırım. Kendime neredeyse herkese aldığımdan daha fazla hediye almış olmamın yanında, yetmedi bir de gitar aldım. Sevgili Ibanez‘im ile alacağım yol şimdiden benim için başka bir 2015 heyecanı sebebi.

 

 

Tekrar bir toparlamak gerekirse 2015, sağlık,huzur,mutluluk,başarı,müzik ve alışveriş dolu bir yıl olsun sevgili okuyucular! İyi seneler!

 

 

Ah bir de unutmadan, o kadar müzik dedik, yılbaşı dedik, Christmas dedik; e bu şarkıyı da buraya iliştirmeden olmaz. George Michael‘ı çok seviyorum, bu şarkıyı daha da çok seviyorum. İyi de dinlemeler!

 

 

Ay bir veda edemedim yazıya!? Bir de iyi hediyelenmeler efendim…

 

 

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
PLAYLIST: COMIC CON HAFTASINDAN SEVGİLERLE