Yeni yıl için “rock” koleksiyon!

Yılın en en en çok sevdiğim dönemine bir harika olay daha denk geldi. Bir önceki tasarladığım koleksiyonun bu kez daha büyüğü söz konusu!

Evet, daha önce de blogda bahsettiğim; en büyük obsesyonlarımdan Soundgarden, Guns N’Roses, The White Stripes gibi grupların harika tişörtlerine ulaşabildiğim Rock N’ Love Store‘un ürünleriyle aşağıdaki karelerden de inceleyebileceğiniz bir çalışma yaptık!

Lafı uzatmadan hemen açıklayayım. Her tişörtten sadece bir adet var. Dolayısıyla bu da bu tişörtü tamamen kişiye özel kılıyor. Hem Kızılay dağıtmışçasına birbirinin aynısı Ramones tişörtleri giyen insanların arasından rock tarzıyla sıyrılmak için güzel bir seçenek, hem de yeni yılın yaklaştığı şu dönemde oldukça rock n’roll bir hediye alternatifi!

İnsanın sevdiği, benimsediği grubun tişörtünün, en özelleştirilmiş ve “tek” halini giymesi gibisi yok. En azından ben bu şekilde düşünüyordum, ilk başta küçük bir dokunuşla yola çıktım daha sonra benim gibi dinleyicilerin de olabileceği fikriyle arkası geldi.

Her bir tasarım çok ayrı, her biri çok özel ancak benim “en en en” favorilerim, sanırım tam yaz festivallerinde oldukça iyi bir seçim olacağını düşündüğüm püsküllü Iron Maiden ve kesikler attığım Arctic Monkeys tişörtleri.

Aşağıdaki adresten tişörtleri inceleyebilir, satın alabilir ve 2015’e oldukça “rock” bir giriş yapabilirsiniz:)

https://www.rocknlove.net/default.asp?git=7&kategori=51#.VJcJXfbABg

 

Aşağıda bir kaç örneği verdim ancak tabii ki siz yukarıdaki Rock N’ Love linkine gidin, rahat rahat inceleyin. Bir de tüm parçaları hazırlarken bu kez kendimi The White Stripes‘ ın Get Behind Me Satan albümüne vurdum, uğur getireceğini düşündüm/düşünüyorum. Siz de bu albüme, en sona eklediğim parçadan bir giriş yapın, sonra kendinizi Rock N’ Love‘da alışverişe bırakın.

İyi alışverişler!

 

 

 

 

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Y2K Çağı: 2000’lere Dair Özlediğimiz Her Şey