BLINK-182’nun Yeni Klibinde Yer Almak İster Misin?

Blink-182 yeni şarkısı “Happy Days”in klibinde sizin yer almanızı istiyor!

20 Eylül 2019 tarihinde müzikseverlerle buluşan “NINE” isimli stüdyo albümlerinde yer alan “Happy Days” şarkısının klibinde hayranlarına yer vermek için sosyal medya hesaplarından duyuru yapan Grammy ödüllü grup Blink-182, iletilen dikey videolar arasından en beğendiklerini seçeceklerini açıkladı.

Tüm dünyaca geçtiğimiz bu zor dönemde moralleri yüksek tutmak adına başlattıkları bu projede hayranların yapması gereken tek şey evde geçirdikleri zamanlarını özetleyen videolarını https://blink182.lnk.to/HappyDaysSubmission websitesine yüklemek.

1992 yılında San Diego şehrinde kurulan Blink-182, tüm dünyada 50 milyon üzerinde satışa imza atmış, günümüzün en başarılı alternative rock gruplarından biri olarak tarihe geçti. Mark Hoppus, Travis Barker ve Matt Skiba’dan oluşan grubun 2019 yılında yayımlanan “NINE” isimli stüdyo albümü “I Really Wish I Hated You”, The Chainsmokers ortaklığındaki “P.S. I Hope You’re Happy” ve XXXTentacion’ın da bulunduğu “It’s All Fading To Black” gibi şarkılar ile ses getirdi.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Haftaya başlarken: Incubus Morning View Sessions