Post Malone’dan Nirvana Tribute Konseri

Yeni nesil rapper’lar arasında en favori ismimin Post Malone olması bir tesadüf değil. Tabii ki kendisiyle aynı gün doğmuş olmamızın yarattığı çekim dışında başka faktörler de var.

Kendisi aynı genre’nin güncel isimleri arasından sıyrılacak şekilde her defasında farklı işler ortaya koyuyor. Özgün ve özgüvenli. İşleri başarılı. Bir de kendisiyle aynı jenerasyondan olan kişilerden birikimiyle de ayrılıyor; rap yıldızlığını bir rock yıldızı statüsüne çıkarabiliyor, tür farketmiyor.

Bu konudaki en yeni başarısı ise verdiği Nirvana Tribute konseri!

Youtube kanalından yayınladığı livestream Nirvana Tribute yayınında bana göre Post Malone inanılmaz başarılı bir iş ortaya koydu. Bateride ikonik Travis Barker‘ın da yardımıyla 1 saati aşan yayında Nirvana parçalarını çok başarılı bir şekilde yorumladı.

https://www.instagram.com/p/B_YdyPwpaX1/?igshid=h36e8h6sazvz

Kurt Cobain‘e selam çakan floral elbisesiyle daha da bir kalbimizi kazanan Post Malone; yayında 1 günde neredeyse 2 milyon dolar bağış topladı.

Bağış süreci hala devam ettiğinden bir kaç güne hedeflenen 7 milyon dolara ulaşacağına şüphem yok.

Kuşkusuz Post Malone hem performans, hem konsept hem de toplanan para açısından bu karantina günlerinin en başarılı livestream yayınını ortaya koydu. Gelecek işlerini görmek için sabırsızlanıyorum!

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
SİNEMANIN EN KARANLIK VE EĞLENCELİ 5 İLHAM VERİCİ AŞKI