Cool ama biraz da tanımsız bir ikon: Leigh Lezark

Leigh Lezark‘ı hatırladığım pek çok nokta var. İlki, Vogue Türkiye kapağındaki hali ve röportajında aslında sarışın olduğunu, düzenli olarak saçlarını siyaha boyadığını açıklaması.

İkincisi (hatta kronolojik açıdan bakarsak ilki) Mango kataloğu için verdiği pozlar (ki o zamanlar da Mango da MANGO’ydu hani, 2011 falan).

Ama benim hatırladıklarımdan daha fazlasına bakarsak, işte bu hanımkızımız The Misshapes grubunun lideri (ki aslında işlerini severim bu grubun), Karl Lagerfeld‘in biricik ilham perisi (ki kısa filmlerinde kendisi görülebilir sık sık), bilimum moda haftalarının en ön sıralarının gediklisi, müziklerinin sorumlusu ve daha pek çok vasfın sahibi.

Stiline gelince, ilk başta fazla iç karartıcı bulmak mümkün. Aslında ben sabit bir stili olduğunu düşünmüyorum. Kendisini pek çok kalıpta görmek mümkün ama özellikle tavuskuşu tüylü kürkü ve deri elbiselerine bayıldım. Bununla beraber bazen gerçekten çok korkunç seçimler yapıyor.Boyu 1.70 olmasına rağmen inanılmaz minik duruyor, bu da zaman zaman yaptığı yanlış seçimlerden kaynaklanıyor olabilir. Dediğim gibi çoğu parçasını beğenmeme rağmen, neredeyse istisnasız ayakkabı seçimleri berbat. Öyle ayakkabılar gördüm ki, Tanrım, kınaya gitmiş kız imajına dönüştürebilmiş güzelim parçaları.

E bu kadar beğenmediğim şeye rağmen, dediğim gibi genelde kullandığı parçaları ve duruşunu beğendiğimden buraya koydum. Bir de evet, gerçekten de sarışın olmasın, siyah saç ve meymenetsizlik pek yakışıyor.

Şimdi aşağıdaki galeride bu cool parçalarla sizi başbaşa bırakıyorum.

 

 

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Koronavirüs Günlüğü: Takip Etmeniz Gereken LiveStream Konserler