Demir yumruk gibi bir performans: Reignwolf – Music Midtown

Blogu düzenli okuyanlar bilirler Reignwolf, en en en en bi’ son favorim. Bu çocuk patlayacak/parlayacaktır; çok yakındır ama bakalım ne zaman…

Karanlıkta Bir Kurt: Reignwolf! yazımda elimdeki bilgilerle küçük bir inceleme yapmıştım, ama dinledikçe gelen bu coşkuyla artık daha sık yer veririm gibime geliyor.

Bu Jordan Cook kişisi (ah evet her ultramega gitar dehası gibi o da bir yengeç burcu erkeği?) 10 yıl önce The White Stripes‘ın Garage Rock’ta açtığı yoldan gümbür gümbür geliyor ama bir yandan da Seattle’ın Grunge tayfasını da arkasına alarak. Evet, arkası çok ama çok sağlam bunu anladığımızı düşünüyorum?

Neyse, şimdiye kadar bu Günün Performansı köşesinde uzun konserler yayınladım ama bu kez bir istisna yapıyorum. Bu Reignwolf’gillerin performansı öylesine vurucu, öylesine demir bir yumruk gibi ki sadece iki video, iki performans paylaşıyorum bir konserden.

Are You Satisfied? performansı… Nasıl desem, müziğin kanlı canlı enerjisinin doğal afetle birleşmesi gibi. Benim için izlediğim en unutulmaz performanslardan. O yağmur altındaki vahşiliğiyle 92′ Pinkpop Festival‘i hatırlatmıyor değil. Keza This Is The Time performansı da bir o kadar kusursuz.

Ben bu kadar müzikal güzelliği tanımlayacak kelime bulamamaktan cümleler arası kısırdöngüye düşmeden önce sizi videolarla başbaşa bırakalım efendim, İyi seyirler!

 

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Soundgarden’dan dağınık parçalar, 3 yeni disk ve Storm