İlham veren şarkı sözlerini trençkotta taşımak

Malum son zamanlarda yerimde duramıyorum, şu sıralar da dış giyim ürünleri üretmeye başladım. Bildiğiniz trençkot, anorak falan hem de; evet! Yaptıklarımın her birini burada yayınlayacağım ama ilk yaptığım trençkota bu kadar bağlanacağım aklıma gelmezdi!!!

Siyah düz bir trençota, diğer ceketlere de yapmayı planladığım gibi sevdiğim ve bana ilham veren şarkı sözlerini beyaz tekstil kalemiyle yazdım. Her cekete bir tema belirledim ve bu ceketin teması kesinlikle “Baş Kaldıran”! Ceketin önüne Audioslave‘in Show Me How To Live ve Rage Against The Machine‘in Killing In The Name klasiklerini yazdım. (Yahu benim el yazım bu kadar havalı mıydı?)

Sırt kısmına ise en sevdiğim sözü olan When I Say Nothing I Say Everything kısmı büyük olmak üzere, Jack White‘ ın Lazaretto‘sunun sözlerini yazdım. Kollarda ise Soundgarden’dan Blow Up The Outside World, Metallica’dan Memory Remains, The White Stripes’tan The Hardest Button To Button ve Pearl Jam’den Do The Evolution sözleri bulunuyor.

 

 

 

 

Bu kadar çok favorim birleşince tabii ki ortaya kendi masterpiece’im olarak gördüğüm bir iş çıktı. (ehehe)

Trençkotu almak için aşağıdaki Etsy linkine tıklayabilirsiniz veya Etsy hesabınız yoksa bana multibabydoll@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

https://www.etsy.com/listing/224799719/classic-rockgrunge-hand-written?ref=shop_home_active_1

 

Bununla birlikte, bu trençkotla ilgili diğer tasarımlarımı da içine kattığım görünümler belirdi hemen aklımda. Onlar için de aşağıya alalım sizi.

 

Hmm, bundan aklımdaki şey “gerçek bir rockstar” görüntüsüydü. Bunun için de kendi tasarımım olan Mick Jagger tişörtü, deri pantolon ve chelsea botlar temel elementler oldu.

 

 

When i say nothing...

 

Burada ise biraz daha eleganlık sözkonusu. Biraz mesafeli ama etkileyici bir görünüm.

King Nothing

Bu ise bir o kadar “haftasonu” görünümü. Eğlenceli ve dikkat çekici.

 

Renegade of Funk

 

 

Kombinlerde yer alan diğer tasarımlarım için Etsy mağazam KingAnimal‘ ı ziyaret edebilirsiniz. Link aşağıda ama daha önce de dediğim gibi aynı zamanda bana multibabydoll@gmail.com adresine de mail atarak ulaşabilir, ürünleri satın alabilirsiniz.

https://www.etsy.com/shop/KingAnimal

 

Bir sonraki tasarımımda görüşmek üzere. Bol ilhamla kalın!

 

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Travma Sonrası Albümü: Queens of the Stone Age – In Times New Roman…