DODGE AND BURN ÖNCESİ ISINMA TURLARI

Malumunuz son zamanlar pek bir heyecanlı geçiyor yeni albüm bekleme açısından. Chris (ciğim) Cornell‘in yeni albümü Higher Truth‘u beklemek bir yana; bir de The Dead Weather‘ ın Dodge and Burn albümünü bekleme derdi var bir de başımızda.

Dodge and Burn albümü benim açımdan beklemesi ekstra heyecanlı bir albüm zira albüm ilk Vault paketim olarak geçecek elime.

Neyse albüm elime geçince buraları ayrıntılı bir incelemesiyle dolduracağım elbet ( ki ben doldurana kadar TMR’ nin Instagram’ı ardı ardına TDW postları patlatıyor, yetmezmiş gibi Twitter’dan şarkı sözlerini bir bir yayınlıyorlar…) ancak konuyu bulandırmadan günün konserine geçmek gerek. Bunu yazdığım sıralarda TMR’nin Instagram hesabından paylaştığı yeni The Dead Weather karesi işin tuzu biberi oldu tabii. Nedenini kareye bakar bakmaz, The White Stripes‘ın ilk dönemlerini bilen arkadaşlar anlayacaklardır diye düşünüyorum. Evet, Jack 20 yaşına geri dönmüş ve bunu anons ediyorlar. En azından herkesin fikri bu yönde.

 

Binlerce kült konseri varken (tamam belki de binlerce değil) ben gittim ACL Fest konserini seçtim. Hem açık hava olması ( bu yıl güzel bir festivale ya da konsere hasret kaldık malum) hem güneşli atmosferi hem de ateşli performanslarıyla en bi’ aşık olduğum The Dead Weather konserim budur. Özellikle You Just Can’t Win ve Forever My Queen performansları favorilerim.

Gündemden de hazır bunalmışken, buyurunuz efendim.

Konser playlist halinde.

İyi seyirler… (Ve Dodge and Burn albümünü iyi beklemeler…)

 

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Uzun Süre Sonra Yeni Bir Başlangıç: Miley Cyrus – Lollapalooza 2022