En güzel dönemlerinden bir Velvet Revolver konseri

Velvet Revolver‘ı sevmemem elde değil sıkı bir Gunner olarak. Alışma sürecim biraz sancılı olsa da, alıştıktan sonra bir daha bırakamadığım, bırakamadıklarımızdan.

Özellikle şimdi eski performanslarına baktıkça bunu daha iyi anlıyorum. Scott Weiland‘a da alışmam biraz zor oldu mesela. Kendisine VR‘de alışamayınca açtım eski Stone Temple Pilots işlerini ve kendisine hayran kalmam çok da zaman almadı. O dönemin havasını, yaptıkları işleri sevsem de; üzülerek belirtmek isterim ki hala Weiland’ı VR’ye özellikle de Slash‘in yanına hiç yakıştırmamaktayım.

Yine de grubun en etkili ve ateşli olduğu dönemlerinde gerçekleşen bu konser; kült performanslar arasındaki yerini çoktan aldı bile. İlk saniyesinden son saniyesine kadar gözümü alamadan izlediğim bu harika konser, bugün hala geri dönsün diye dua ettiğimiz süper gruplar listesinin en tepesinde Velvet Revolver‘ın yer alma nedenlerinden biri.

Artık bir an önce yeni solist arayışlarını doğru birini seçerek sonlandırmaları ve sahalara geri dönemleri dileğiyle…

İyi seyirler…

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Takıntılar Hakkında Şık ve Mini Bir Aşk Mektubu: Cecile On The Phone