Her Şey Dahil: Trendus Podcast

Podcast kültürüne yeni alışmış -ama tam alışmış öyle böyle değil- biri olarak ne yapacağınızı söylemek bana düşmez ancak en azından bir yayıncı olarak size göğsümü gere gere bu podcast serisini “şiddet ve hiddetle” önerebileceğimi düşünüyorum.

Daha önceki Türkiye’den ve Dünyadan İyi Zaman Geçirmenizi Sağlayacak Podcast Önerileri yazımda da belirttiğim üzere iyi ki Kübra Elmalı var; zira “her şeyi ama her şeyi” yapabiliyoruz. Buna “her şey dahil bir podcast serisi” de dahil!

Her şeyden yoruldunuz, bıktınız; menüdeki her şeyden ortaya söyletmek istiyorsunuz diyelim ki… İşte o noktada Trendus Podcast serisi devreye giriyor. Gündeme dair haberlerden eğlenceli magazine, kanlı şanlı Kraliyet dedikodularından -Elizabeth’e küfür bile etmiş olabilirim arada-, ilişkilere ve kariyere her konuda keyifli sohbetlerimizin olduğu bu podcast serisini dinlemediğiniz her saniye boşa geçiyor. Apple Podcasts ve Spotify Podcast’te yayında!

Ayrıca bu yazı da ilginizi çekebilir…

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Indie Sleaze Dönemi Geri Mi Dönüyor?