Müzikle iç içe bir stil: Alexa Chung

Alexa Chung‘ın stiline şimdiye kadar haksızlık ettiğimi kabul edebilirim ama elbette “sevmiyorum” derken bir yerde haklıydım. Zira belki de, Vogue kapaklarından inmeyen, Anna Wintour onayından geçmiş bir insan olabilmek için o bebe yakaları takıyor, itici babetleri ayağından çıkarmıyordu. Neyse ki asıl özü olduğunu düşündüğüm, o müzikle içiçe (MTV sunucusu olduğu dönemler) ruhu yansıtan halini ortaya çıkardığı zamanlarda gayet de beğendiğim bir isme dönüşüyor. Özellikle festivallerdeki stilinin kesinlikle örnek alınması gerektiğini düşünüyorum. (tıklayınız Bir müzik festivalinde ne giyilir sorunsalı! yazım)

Biker ceketleri, chelsea botları, deri etekleriyle en doğru ilhamlardan biri. Bir de tabii ki kendisini gerçek bir rock chick‘e dönüştüren kedi gözü makyajıyla… Ayrıca kahküllerinden vazgeçememesi nedeniyle kendimi de yakın buluyorum.

En beğendiğim görünümleri için sizi şöyle galeriye alalım.

Bu arada en hoş stil anlarının Alex Turner‘la (Arctic Monkeys) yanyanayken gerçekleşmiş olması tesadüf olamaz değil mi?

 

 

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Girl Math: Kız Matematiği İle Zengin Olmak