Olası bir konser haberinden önce – Bush – Reading Festival 1997

Bush belki de 90’lı yılların ikinci yarısına dair en güzel şeylerden biriydi. Totalde alternatif olarak kategorilendirilseler de, bayağı bayağı grunge ( post-grunge demek daha doğru tabii) abilerimizdi bunlar. Hele sen Gavin Rossdale, ne de güzel bir şeydin sen!

Her neyse, bir dağıldılar, bir birleştiler; şimdi hala varlar ve bu topraklar içerisindeki şanslı bir nesil bu grubu canlı canlı izleme şansına erişti. Belki biz de yeniden toplanmalarının şerefine, heryerde “90’lı yılların en ikonik gruplarından Bush, İstanbul’da” tanıtım yazısıyla bir konser haberlerini alacağız. Ama o haberi alacağımız zamana kadar anıları taze tutmak lazım.

1997 yılında Reading Festival kapsamında verdikleri bu konser (aslında 99′ tarihli Woodstock konserini koyacaktım, çok kararsız kaldım ama bunu seçtim), bugünlerin tadına en uygun seçenek. İyi seyirler, iyi dinlemeler.

Bu arada şaka yapıyorum, Gavin Rossdale hala güzel bence.

 

MÜŞRA DEMİR

 

 

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Görkemli Kaybedenler Show | Şimdi Dinleyin!