Podyumdan sokağa: Karmen Pedaru

İtiraf etmek gerekirse, podyumda ilk gördüğüm yıllarda beğenmediğimi sanıp, takip etmediğim bir isimdi Karmen Pedaru. Ancak ilerleyen yıllarda hem benim zevkim değişti hem de Karmen başarı basamaklarını bir bir tırmandı ve süpermodel konumuna erişti.

Atletik yapısı (ki kendisinin futbolculuk geçmişi var), karizmatik duruşu ve podyumdaki o ikonik yürüyüşüyle Karmen artık favori modellerimden biri. Ama tabii ki sırf bu sudan sebeplerden favorim yapmadım kendisini. Aynı zamanda stili de oldukça rahat ve şık.

Bittabii beni sıklıkla kullandığı deri pantolon ve kürklerle vurdu. Aynı zamanda belirtmek gerekir ki kürkleri çok da iyi taşıyor.

Geçtiğimiz yıl düğünü için, yüzü olduğu ve artık markasıyla bütünleştiği Michael Kors kendisi için bir gelinlik göndermiş ancak Roma’daki düğününe dakikalar kala fikrini değiştirip bir Saint Laurent takım tercih etmiş. Tabii ki aynı tonlardaki bir kürk ile!

Aynı şekilde Gucci parfüm lansmanındaki bordo tonlardaki kıyafet seçimi ve koyu makyajıyla da çok hoş göründüğünü düşünüyorum.

İşte bu karakteristik ve güzel seçimlerinden dolayı Karmen Pedaru’nun aşağıdaki galerisindeki her bir görünüm insana Sonbahar-Kış sezonu için güven aşılıyor!

 

 

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
BİR YOL KOLEKSİYONU: SPELL & GYPSY COLLECTIVE