Uzun süredir elbiseler ve açık ayakkabılarla kışa direnmeye çalışıyorum ama bunun bir iki gün önceki yağmurla birlikte artık mümkün olmadığını anladım.

Sonbahar/kış demek benim için deri demek o yüzden sezonu gün itibariyle açmış bulunuyorum. Deri beni oldukça mutlu ediyor, bu yüzden bu kadar basit görünmesine rağmen bu kombinimden çok mutluyum. Deri pantolonum H&M, şeytani botlarım Bambi, Iron Maiden sweatshirt’üm (kocaman, sıcacık ve inanılmaz rahat) vintage.

Yağmurun sinirinizi bozmasına izin vermeyin ve alışverişte kalın!

 

I was trying to resist to winter with dresses and summer shoes for a long time but i realized that this efford is no more make sense with the weather changes on the last few days. Winter and autumn remind leathers to me so as now i officially opened the season. Leather clothes really makes me happy. because of that i dont mind the simply look of this combine. My leather pants are from H&M, my evil boots are from Bambi, my Iron Maiden sweatshirt is vintage which is big, warm and incredibly comfartable.

Don’t let the rain ruin your day and put you into bad mood stay on shopping!

 

Powerslave
Powerslave, musrademir tarafından black stretchy pants ile yaratıldı

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
THE KILLS YİNE TOZU DUMANA KATIYOR: ASH&ICE İNCELEMESİ