Haftaya başlarken: Incubus Morning View Sessions

*Gelecekten geçmişe not: İşbu post teee 10 Mayıs’ta yayınlanmış. Blogu toparlayacağım falan demişim. Haha, toparlamak ne kelime ayol, bayağı toparlaya toparlaya gecekondudan şatoya dönüştürüyorum blogu (Vallahi çok kibirli  bir insan değilim.) Her neyse efendim, neymiş hedef koyunca oluyormuş. Sevgiler, iyi dinlemeler. Şimdi geçmişteki postuma dönelim:

 

Son zamanlarda fazlaca bir yoğunum. Kendimi ve blogu bir toparlayamadım gitti. Ama artık benim mevsimime de yavaştan giriş yaptığımıza göre en “hobarey” lisinden yeni sezona giriş yapabilirim bence. Artık sıkı tutmak gerek blogu, arayı açmamak gerek. Herneyse işte, yaptığım bu temiz başlangıçı bir Pazartesi gününe denk düşürüyor ve yeni albümleri vesilesiyle de buraya bir Incubus kondurmakta sakınca görmüyorum.

Brandon Boyd’cuğumuzun en taş yılları, (hey gidi yıllar hey) kadidi çıkmadan çoooook önce. Incubus tarihçesi denildi mi benim favorim her zaman bir S.C.I.E.N.C.E., sonracığıma hiç olmadı bir Make Yourself olacaktır tabii ama zamanında kendi tarihlerinin en popüler albümü Morning View albümüdür inkar edemem, edemezsiniz, edemeyiz. İşte bu albüm vesilesiyle verilmiş bu konser oldukça hoş, yeni bir haftaya başlamak için de gayet bomba bir seçim diye düşünüyorum. Bu arada demeden geçemeyeceğim, çok yakın bir arkadaşımın da belirttiği gibi -şimdi nasıllar bilmiyorum ama- ilk çıktıkları dönemde Manga grubu bunları çok pis taklit ediyormuş şimdi izleyip dinleyince daha da iyi anlaşılıyor, eheuheuehe..

Setlist de bomba gibi ama benim için “tüm zamanların en favori şarkısı Glass” var ya gerisi boş. Her neyse, Brandon burada çok iyi demiştim değil mi?

Yahu birileri de bu arada şu adamları yeni albüm şerefine bir çağırsa da çıldırsak?

Neyse, iyi seyirler, iyi haftalar…

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
BİR YOL KOLEKSİYONU: SPELL & GYPSY COLLECTIVE