“Alışveriş sezonu açıldı” diyerek başlamak isterdim cümleye ama benim için her zaman “alışveriş sezonu”. Özellikle çıkılan alışverişler dışında insanın sürekli bir arayış içinde olmasından yanayım. Böylece hayatınızı kolaylaştıracak çok düşeş parçaları bulabilirsiniz.

Nitekim yine alışverişte olduğum zaman aralıklarından birinde, pek sevdiğim kürklerime bir yenisini daha ekledim, hem de yine en “hayallerimi süsleyeni”nden. Bu kırık beyaz, fermuar kısmı beyaz deri detayıyla daha da leziz hale gelmiş kürkü H&M‘ de çok da ucuz bir fiyata bulunca kendi çapımda haka dansımı yapmaya başladım tabii.

 

Yumuşaklığı, hem üzerime rahatça oturuşu hem de sıcacık tutan o rahat ağırlığıyla son 2 gündür kendisini izlemekle zaman geçiriyorum. Polaroid’lerde yanına koyduğum plak gibi, King Animal olarak hissetmek oldukça mümkün bu kürkle.

 

    

 

Kırmızı Cats marka deri pantolonu zamanında 8 lira gibi komik bir fiyata internetten almıştım. İyi ki de almışım. Kırmızıyı ve deriyi seviyoruz, kombinlemesinin keyifli olması bir yana oldukça da rahat.

Aslında alışverişten bir gün önce günün modunun, bu güzel Christy Turlington polaroidi olduğundan bahsetmiştim. Yahu evrene artık nasıl bir pozitif mesaj göndermişsem, modumu daha da tepelere çıkaracak beyaz bir kürk kucağıma düşüverdi.

 

 

Tabii bu kürk konusunda en büyük ilhamlarımdan birisi, biricik kürk kraliçelerinden Kate Moss. Hemen her renk ve modelde kürk kullanmasına rağmen, nedense onu hep kırık beyaz tonlarındaki kürkleriyle hatırlıyorum; zihnime böyle kazınmış demek.

 

  

 

 

Aşağıdaki kombin örneklerinde ise, kürkümle yapmayı planladığım/yapılabilecek kombin seçeneklerinden bazılarını göstermek istedim. Bir başka bayıldığım şey olan ekoseli etek/kilt/tartan artık her ne derseniz (ki aslında şimdi farkettim o da bir post hakediyor) ve iyi bir grup tişörtü ile punk prensesi, siyah bir slip dress ve chelsea botlar ile grunge kültürüyle lüks arasında bir yerde durmak, ışıltılı aksesuarlar ve cart renklerle glam kraliçesi olmak ve ten rengi bir slip dress ve dizüstü çizmelerle 70’ler ikonları ile Carrie Bradshaw arası bir noktada yer almak mümkün. Kısacası bu parçayla atışın serbest olduğunu düşünüyorum. Her halükarda başlığa da koyduğum gibi, bir Venus In Furs olmak zor olmayacaktır…

 

 

Razor's Edge
Razor’s Edge, musrademir tarafından black cowboy boots ile yaratıldı
Paranoid
Too Fast For Love
Van Halen
Van Halen, musrademir tarafından short dresses ile yaratıldı

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Donatella’yı nasıl harcadılar? : House Of Versace