VIVA GISELE!

Çok uzun süredir bu fotoğraf çekimini paylaşmak istiyorum blogda ancak araya sürekli başka şeyler girmesi nedeniyle bir türlü buraya konduramadım Mario Testino‘nun karelerini. Hazır gecenin bu saatinde aslında yazmayı planladığım başka bir konuya gücüm kalmadığını da anladığıma göre, kurtarıcı post olarak bu kareleri paylaşabilirim.

Kareler Vogue dergisinin Ekim 2015 sayısı için çekilmiş. Tabii ki işin içinde Gisele Bundchen olunca kusursuz olması kaçınılmaz (Evet kendisi benim için gelmiş geçmiş en/tek iyi model. Sonsuza dek de öyle kalacak.) Hazır Bundchen de yeni çıkardığı kitabıyla 20. yılını kutluyorken, bu taze fotoğraflarla ona neden taptığımızı bir kez daha hatırlatmış oldu. Gisele’in sadece haline duruşuna değil, çekimde kullanılan her bir parçaya tek tek aşık oldum. Militer ceketten, vinil Dior çizmeye kadar her bir parçayı istiyorum!

Neyse az konuşayım da siz de fotoğraflara geçin. Sizin de oldukça ilham alabileceğinizi düşünüyorum.

Viva Gisele!

 

Captured by Mario Testino for Vogue Paris October 2015.

Styled by Emmanuelle Alt.

Hair by Christiaan.

Make-up by Stephane Marais.

 

 

MÜŞRA DEMİR

 

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
SO FAR FROM YOUR WEAPON