Yaşasın Rock N’ Roll, yaşasın Erin Wasson!

Erin Wasson bu blogda sık sık rastlayabileceğiniz isimlerden biri. Tıklayıp da görebileceğiniz gibi, kah kendisinin evini ideal ev olarak belirleyip İdeal evin tanımı: Biraz grunge, belki biraz da Western yazıma konu ettim, kah Bir müzik festivalinde ne giyilir sorunsalı! incelememde kendisine başrolü verdim. Yaşam tarzı, hayattaki duruşu ve bittabii stiliyle bana ilham veren kişilerden Erin Wasson.

Alexander Wang‘in ilham perisi, kendisine ait takı markası Low Luv‘un sahibi Wasson; gündelik hayattaki aynı anda biraz grunge, biraz bohem ama çokça rock n’ roll sosu karıştırdığı stiliyle en çok takip ettiğim isimlerde başı çekiyor. Hiç üzerine düşünülmemiş gibi görünen görünümlerinde bile aslında üzerinde bir titizlikle düşünülmüşlük söz konusu. Deriyi ve kürkü gündelik hayatta rahatça kullanması, Erin’i kendime yakın bulmamdaki en önemli etkenlerden. Özgür bıraktığı ve üzerinde uğraşmadığı gür saçları, rahat tişörtleri, chelsea botları ya da dizüstü çizmeleri ve özellikle gümüş olanlarından bolca taktığı güzel aksesuarları bir yana; gece için kullandığı koyu renk makyajı ve en az gündüz seçimleri kadar cool olan – özellikle deri olanlar- kıyafetleriyle ilham alınacak bir isim olmayı sonuna kadar hakediyor.

Yukarıda da bahsettiğim Bir müzik festivalinde ne giyilir sorunsalı! yazımda kendisini ağırlıklı olarak yaz festivali görünümleri ile mercek altına almıştım ancak şimdi aşağıdaki galeriyi gezip kendisinden bir sonbahar-kış ilhamı almak da mümkün!

Yaşasın deriler, yaşasın kürkler, yaşasın Rock N’ Roll ve yaşasın Erin Wasson!

 

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/pages/Multibabydoll/

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
YENİ YIL YENİ KIRMIZI RUJ: GIVENCHY LE ROUGE