YENİ BİR SEZON, YENİ BİR İSTEK LİSTESİ

YENİ BİR SEZON, YENİ BİR İSTEK LİSTESİ (2)

Sitem uzun süredir ortalarda yoktu malumunuz. Bu tamamen benim hatam ama şimdi konu bu değil. Ama mesela yukarıdaki gif de sitemi yeniden kurtardıktan sonraki zaferimi, beni temsil ediyor. (Hoş, Violet Chachki her açıdan beni temsil ediyor.)

Neyse şimdi zaman kaybetmenin yeri de değil.

Benim mevsimim, yaz geliyor! Bu da ağırlıkta hafif; sayıda ağır pek çok giysi, hafif güzellik ürünleri, yaza eşlik edecek albümler/plaklar ve daha pek alınacak şey demek…

Neyse hazır başlamışken hemen listeme geçmeliyim:

be humble

KIRMIZI İŞÇİ TULUMU

Son zamanlarda Kendrick Lamar ne yapsa takip edesim, kopyalayasım, hemen alasım var. DAMN albümüyle birlikte yarattığı stil, kullandığı her parça harika. MTV Müzik Ödülleri‘nde giydiği kırmızı  Hyein Seo Boiler Suit’i ise deliler gibi istiyorum. Herhangi bir benzeri de olabilir; onun gibi kombinleyip yazın serin günlerini geçirebilirim.

 

tumblr_p4xb1vqEPb1teafjao1_r1_540

MULE,MULE,MULE!

Mule; yani topuklu terlik sevgimi artık anlatacak gücüm yok; kaç yıldır biliyorsunuz. Yani yok, bitmiyor, bitemiyor. Son favorim de Emma’cığımın bu by Far markasına ait mule’ları. Ben tabii ki kırmızılarını beğendim.

Buram buram 90’lar… Benim için tek sorunu; topuk kısmının çok küçük olması. Bu da kombinine göre ev terliği gibi gösterebilir. İyice bir araştırmam, sonra da karar verip almam gerek.

needneed (2)

 

ŞEFFAF BANTLI MULE

Şeffaf her şeye varım. Üstelik 90’larda, ben küçükken, bu bol bantlı terlikler pek modaydı; annemde de vardı. E tabii moda tarihin tekerrür etmesi demek, yeniden aynı noktaya döndük. Ben de deliler gibi istiyorum bu terlikleri haliyle. Şimdilik Out Of Stock görünüyorlar ama bir ürünü kafaya takarsam neler olabileceğini hepimiz biliyoruz. Bu hikaye mutlu sonlanacak!

 

asdsfgg

BALENCIAGA TRIPLE S

Katman katman platform olan her şeye varım. Daddy Sneakers trendinin bu nadide örneği de buna dahil. Tabii mevcut şartlarda bir Triple S almam mümkün görünmüyor ama bir benzerini bulabileceğime eminim.

dfsf

VANS OLD SKOOL

E benim de artık bir Vans’ım olmasın mı?

9369647-1-lilac

FILA AŞKINA

Tamam bu son ayakkabı isteği söz. Ama lilaya nasıl karşı koyabilirim ki? Violet olmak bunu gerektirir!

 

tumblr_owju11dvcm1teafjao1_500

MİNİ ÇANTA

Bir mini çantaya daha hayır demem. Sonuçta yaz geliyor yani… (Bu savunmayı her şeye kullanabilirim.) Özellikle kırmızı/pas ya da tarçın tonlarında bir şeye ihtiyacım var.

 

ADIDAS ÜST

Adidas sevdiğim yegane spor markası olabilir. Spor markası olup da hem şık hem de sokağa yakın olabilen yegane marka benim için. Bu yüzden son dönemde bol ipli bodycon top’larına sardım. Bir tane edinmezsem çıldıracağım. Zira yaz crop toplar ve dar üstler demek.

 

DIOR LIP GLOW

Yazları Addict serisini kullanmaya bayılıyorum ama bu yazı Lip Glow ile geçireceğim. Holografik olan versiyonunu da edinirsem tadından yenmez.

tumblr_on4eytcZiE1rpywblo1_500

Son olarak bu yazın muhteşem geçeceğini düşünüyorum. Düşünmekten de öte hissediyorum. Bu yaz kendime yatırım yapacak, çok eğlenecek ve hep ışıltılı gözükeceğim. Her gün Violet Chachki gibi görünmeyi hedefliyorum. Kalp.

BLACK PANTHER SOUNDTRACK

Bu sezon kafaya taktığım plak da bu. Bu aralar ön sipariş verilebiliyor. Kendrick Lamar’ın yarttığı bu muazzam soundtrack’i plak olarak edinip, tüm yazın ruhuna yaymak gerek.

BPAN_LP_Digi_1024x1024

YENİ BİR SEZON, YENİ BİR İSTEK LİSTESİ (1)

Alışverişle kalın!

MÜŞRA DEMİR

https://www.youtube.com/multibabydoll

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/Multibabydoll/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
10 Yılın Ardından: Limp Bizkit – Still Sucks İncelemesi