BİR YOL KOLEKSİYONU: SPELL & GYPSY COLLECTIVE

Blogu takip edenler bilir, Erin Wasson en bi’ sevdiğim ilham kaynaklarımdan biridir. Kişisel stilini geçtim, tasarımları ve yer aldığı kampanyalara kattığı ruhla çok ayrı bir yere konulması gereken bir isim. (Mesela bkz. yazım) Haliyle yer aldığı her işi takip edince, yeni keşifler yapmak da kaçınılmaz oluyor.
Wasson’ın yer aldığı son kampanya, Avustralya’lı Spell & The Gypsy Collective markası. Öncelikle belirtelim, tüm dünyaya gönderim yapıyorlar (Fiyatlar biraz tuzlu gibi ama ürünleri iyice karıştırmak gerek) Tarz olarak bana biraz Free People‘ın Kovboy/Şerif sosu katılmış hali gibi geldi. (Tabii ki bu güzel bir şey.) Merak edenler http://shop.spelldesigns.com.au/ adresinden markanın ürünlerini inceleyebilirler.
Çekimlere gelince, 90’lardaki yol filmlerinden, özellikle Thelma & Louis‘den ilham aldıklarını belirtiyorlar. Zaten içerisinde “yol, yolculuk…” geçen her şeye tavım, bunu öğrenmem de işin tuzu biberi oldu.
Atmosfer, çekim, ürünler harika. İnsanda karelere bakarken Bruce Springsteen dinliyor hissi veriyor.

Dediğim gibi siteyi inceleyip ürünlerin altını üstüne getirmek gerek. Hepsi pek güzel ve şık ancak folk etkili etnik elbiselere pek tav olmasam da, jean katkılı kovboy tarzı daha rock olan görünümlerine bayıldım. (Özellikle yavruağzı rengi püsküllü ceket ve kartallı elbise benim olursa sevinirim, sözüm size Avustralyalılar)
Şimdi sayın okuyucular, çekim için buradan aşağıya doğru en sevdiğim karelerden yol yapıyorum, olur da siz de Texas çöllerine arabanızı sürerseniz diye…
İyi yolculuklar!

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir…

 

Yaşasın Rock N’ Roll, yaşasın Erin Wasson!

 

İdeal evin tanımı: Biraz grunge, belki biraz da Western

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
KARLI HAVADA İZLENMESİ GEREKEN 5 FİLM