ZADIG & VOLTAIRE İLE SONBAHARA MERHABA

Önceki postlarda da belirttiğim gibi benim için deri pantolonlar, konforlu kazaklar, havalı gömleklerin dönemi başladı. Bunu yansıtan kampanyaları/koleksiyonları da ilham listeme eklemeden geçmiyorum tabii bu yüzden.
Zadig & Voltaire fazlasıyla sevdiğim bir marka. Stil ilhamlarımdan Erin Wasson‘ın yüzü olduğu dönemleri tek geçerim tabii ama hala aynı çizgide, hala oldukça rock ve hala oldukça etkileyici.
Son koleksiyonu ve kampanyasına da hayran kaldım zaten. 2000’ler modelleri arasında en çok beğendiklerimden olan Sasha Pivovarova harika bir seçim olmuş bence. Karizması, dik bakışları ve aurasıyla kıyafetlere ruh katmış.
Koleksiyona gelince, ön plandaki çantalardan çok, kıyafetler rüyalarımı süslüyor. Özellikle yeşil krokodil chelsea botu ve çizgili siyah ceketi favorilerim arasında.

Kısaca Zadig & Voltaire’in Sonbahar / Kış 15-16 kampanyası yeni sezon için kısa ve öz bir şekilde ihtiyacımız olan tüm ilhama sahip…

 

 

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Yüzüne Ne Sürüyor Bu Kız?