Kan, ter ve gözyaşı: The Kills – Glastonbury 2011

Yahu bence The Kills, kapalı ve ufak mekanlarda, seyirciyle içiçe, kan,ter ve gözyaşının birbirine karıştığı ortamların ac gitar tonlu grubu. Yani benim ve muhtemelen herkesin aklındaki mesaj bu The Kills denilince. Ama o kadar bunaldım, daraldım ki sırf ekranda izlediğim bir konser için bile çatısı olan bir ortama katlanamıyorum. O yüzden yaşasın Glastonbury, varsın içimden küfredeyim festivaldekilere.

Alison Mosshart’ın mükemmel yeteneği ile güzelliği, Jamie Hince’in karizmasıyla birleşince izlemelere doyamıyoruz tabii. 2005’de ziyaret etmişlerdi ve şanslı küçük bir kalabalığa konser vermişlerdi. (Tabii bunun nedeni özel bir konser olması değil, nedendir bilinmez o zamanlar sevgili halkımın daha Garage türünü keşfedememiş olmasındandı.) Sevgili The Kills, rica ediyorum yeniden geliniz coşturunuz. Hatta sevgili Alison, sen direkt The Dead Weather ile gel.

İyi seyirler…

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
READY TO BE A SUPERHERO WITH FILA CATSUIT?