İYİ Kİ DOĞDUN PAPA HET!

Tüm blog deli gibi “İyi ki doğdun” yazılarıyla doldu farkındayım, ama ne yapalım yani en iyi rockstarlar yaz çocuklarından çıkıyorsa değil mi ama? Her neyse bugün “güzel” bir adamın, James Hetfield‘ın doğum günü.(Nasıl şak diye girdim konuya ama?) Zamanında kendisi hakkında hep olumsuz düşünceler besleyen biri olsam da neyse ki çok geç olmadan bu hatadan dönüp Papa Het‘in yolunu seçebildim (!)

İstanbul konserinde yakınen görünce hayranlığımın daha da katlanarak arttığı ve ebedi bir hale dönüştüğü bu adam her ne kadar ne şeklen, ne ses, ne de ruh olarak hiç göstermese de 53 yaşına giriyor. Hala çok seksi efendim durduramıyoruz. İyi ki doğdun James Hetfield!

Fetüs James ve Fetüs Kirk.

Her neyse, bunun şerefine bir Metallica konseri paylaşmak gerek tabii. Ama profesyonel çekim bir konseri paylaşmak istemiyorum. İlginç bir şekilde oldum olası 1996 tarihli bu Sacramento konserine hastayım.(Bizim oralar)

Gerek pek bir bayıldığım Load dönemine ait olması, gerek o doğal enerji; bu konseri gözümde cazip kılıyor. Bir de konserdeki o “beyaz atlet” konsepti bu sıcak günlerde tam bir “yazlık sakini” havası verdiğinden; uzun süredir aklımda olan bu konseri paylaşmadan duramadım.

Merhaba 90’lar.

Tam bir “yeni haftaya bomba gibi başlama” ilacı bence.

İyi seyirler ve dinlemeler efendim.

Ve bir kez daha;

İyi ki doğdun Papa Het!

 

MÜŞRA DEMİR

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/Multibabydoll/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Harika karışım: Guardians Of The Galaxy