PLAYLIST: COMIC CON HAFTASINDAN SEVGİLERLE

Biliyorsunuz ki bu hafta San Diego Comic-Con gerçekleşti. Bu sayede bu hafta ofiste çok sevdiğim arkadaşım Tuğçe ile (bu ne böyle lise yıllığı gibi?) en az 1 ay boyu tartışacağımız poster ve trailer stoğumuz ağzına kadar doldu, Comic-Con’cular sağolsun. E yani dolayısıyla bu hafta fazlasıyla superhero odaklı geçireceğim bir gerçek. Playlist’e geçmeden önce Comic Con’a dair bir iki kelam etmek istiyor ve bir iki trailer paylaşmak istiyorum. Hayır ben direkt playlist istiyorum diyenler, hemen en aşağıya inebilirler.

-Kollarımı sıvıyorum burada- İlk olarak genelin aksine ben Wonder Woman ve Justice League fragmanlarını beğenmedim. (Ayy k..ım diyecekler, bir dursun.) Justice League trailerında The White Stripes‘ın Icky Thump‘ını duyduğumda “uu beybi bende bir hareketlenmeler oluyor” oldum ama ı ıh, sonrasında bayılmışım; uyandığımda Ben Affleck dizlerini tutarak kalkıyor, Jason Momoa ise Jeffree Star lensleriyle bir kez daha ekrana bakıyordu. Ayrıca Ezra Miller ne ara bu kadar iticileşti yahu?

Wonder Woman ayrı bir fenalık meselesi. Trailerdaki Hans Zimmer işi pek güzel olmuş, onun dışında o da tırt. (DC Fanlarını yeterince uyuz edebildim mi?)

Neyse söz konusu parçayı da şuraya sıkıştırıyorum.

Bu yılın Comic-Con’undan iki şey beni çok heyecanlandırdı. Biri Legion. Resmen iple çekiyorum. Evet ben Fox’un dokunduğu X-Men işlerini seviyorum arkadaşım, bir sorun mu var?

İkincisi de Doctor Strange‘in ikinci trailerı oldu. Özellikle Benedict’in o pelerinini atış anı resmen eyegasm. İzleyin izlettirin.

İki gündür izlediklerimden beni şimdilik heyecanlandıranlar bunlar. Özellikle X-Men Apocalypse ve Deadpool ile zevkin doruklarına ulaştığım bir sezon sonrası artık heyecanımı kaybetmiş de olabilirim tabii. Şimdi gelelim playlist’e.

Bir kaç istisna hariç sevdiğim çizgi roman uyarlaması filmlerin soundtracklerini tercih ettim. Başı Spawn, Deadpool ve X-Men OST‘leri çekiyor tabii ki. Bu üç film(ler)in soundtrack albümü vazgeçemediklerimden. Araya kıymetlim, biriciğim Reignwolf‘un (kimdir ne değildir buradan hatırlayalım) yeni single’ı Hardcore‘u da sıkıştırdım. İyi dinlemeler, güzel haftalar diliyorum!

MÜŞRA DEMİR

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/Multibabydoll/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
ZIP ME UP!