JOSH HOMME VE SAINT LAURENT

Malumunuz uzun süredir ara ara konser paylaşıp duruyorum, üstüne de “aha döndüm, şimdi vallahi döndüm” yazıp duruyorum ama yok vallahi yok bu benim için uzun -ve güzel- bir molaydı itiraf etmek gerekirse. Malumunuz yeni işe adaptasyon süreci, kış uykusundan uyanma ritüellerini de beraberinde getirince elim hiç bloga gitmedi. Blog benim yavrum, evladım elbette ama bir yandan da bir süre bu evladını yatılı okula gönderip uzunca bir süre arkadaşlarıyla konken partilerinde dağıtan hafif kötü çokça iyi anne rolünü de bir süre üstlenmem gerekiyordu. Mola iyi geldi, süper geldi, baktım artık Yengeç dönencesine de giriyoruz, dedim artık yeter, tekrar eski tempoda geri dönüyorum efendim.


Geri dönüş postunu kalkıp konser falan olarak koysam klişelerin en büyüğüne oynamış olacaktım. Bu yüzden uzun süredir aklımı meşgul eden çekimlerden biriyle geri dönmek istedim. Canımız ciğerimiz Hedi Slimane‘in Saint Laurent kapsamında yaptığı Music Project kampanyasının Josh Homme ile gerçekleştirilen son ayağından bahsediyorum. Dünyadaki tüm seksilik rezervlerini ele geçirmiş gibi görünen Josh Homme bence Saint Laurent’e inanılmaz yakışmış. (Bu arada Queens of the Stone Age’i de şu topraklarda bir görsek artık? Josh’ı ah bir yakalayabilsek… Öhm…) Tabii ki çekim içerisinde favorim kesinlikle ama kesinlikle arabadaki karesi. Yani bana şu sıralar gelseler, ne istersin deseler, bu fotoğrafın cüzdan boyu halini ellerine tutuştururum.
Hedi Slimane, Saint Laurent’in başına geldiğinde başta burun kıvırsam da, konser fotoğrafçılığından gelmesi ve rock kültürünü markaya harika şekilde yedirmesi nedeniyle en büyük fanatiği haline geldim diyebilirim. Sevgili Slimane’in şu Music Project işindekonserlerini fotoğrafladığı ünlü rockstarlardan gittiğini düşünecek olursak benim bir sonraki kampanya yüzü için müthiş bir önerim var. Dolayısıylaaa… Neden Jack White olmasın?

Şimdi dünyadaki tüm seksili şeylerin birleşiminden, ilham verici ve kışkırtıcı karelerden oluşan  (Arka sayfa güzeli tanımlıyor gibiyim yine demek ki formumdan bir şey kaybetmedim?) çekimlerle başbaşa bırakayım sizi (Arka sayfa güzeli tanımlıyor gibiyim yine demek ki formumdan bir şey kaybetmedim?)…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Ham Bir Günah Çıkarma: Olivia Rodrigo – GUTS