SICAK BİR HAFTAYA BAŞLARKEN: METALLICA THE NIGHT BEFORE LIVE

Hava sıcak, hem de çok sıcak. Ama ben bundan asla şikayetçi değilim; yüksek sıcaklığı her zaman soğuğa tercih ederim. Bir de aşırı sıcak havaların bende yarattığı konser/festival ruhunun da bu sevgide tabii ki etkisi var. Gelecek ay Megadeth konserine gideceğim ancak bu takımımı değiştirdiğim anlamına gelmiyor tabii ki. Hala ve daima Metallica’ nın tarafındayım (biliyorum kalmadı öyle şeyler ama.)

6b7c2e76ad950f8262820ce2deebd85a5a

Bu 2016 tarihli konser de hala ve gelecekte de nasıl taş gibi bir performans gösterebildiklerinin kanıtı. 2014 yılındaki konserlerinin tadı damağımda kaldı ve hala ne zaman Metallica dinlesem yeniden canlı izleme isteğiyle yanıp tutuşuyorum. Ancak  güzel bir haberim var; grup bu sonbahara yeni albümü yetiştirmeyi düşünüyor; bu da yeni turne demek. E ama buraya gelmezler mi? Bence gelirler.

Müzik dinlemenin bile günden güne bir işkenceye dönüştüğü ülkemizde, gelecek günlere dair hala umudum var. Dilerim ki geldiklerinde, çok değil yakında her şey düzelmiş/düzeliyor olur.

Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone diyelim, devam edelim…

İyi seyirler!

MÜŞRA DEMİR

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/Multibabydoll/

 

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
LIVE BABY LIVE: INXS – WEMBLEY 1991