KARLI BİR GÜNDE INCUBUS HQ LIVE IN LA

KARLI BİR GÜNDE: INCUBUS HQ LIVE IN LA

Buraya belirli aralıklarla bir Incubus konseri kondurmazsam olmaz, olmuyor, rahat edemiyorum. Hazır kar da yağmışken, yine bir Incubus damarım tuttu. (Kar yağsa tutuyor, güneş açsa tutuyor, sis olsa tutuyor..)

Tekrar tüm diskografilerini baştan sona döndürdüğüm şu günlerde, özellikle sabahları Morning View albümlerini çok fazla dinler oldum. (ki favorim her zaman S.C.I.E.N.C.E. albümleridir, incelemesi için buraya tık)

Aslında içimden Red Rocks konserlerini koymak geliyordu ama hem baktım ortada böyle güzel bir geçmişe dönük performans var hem de Red Rocks konserinde herkes terli, hava sıcak, vıcık vıcık; ay yok katlanamayacağım…

Her neyse, favori Incubus konserlerimden biri olan bu Incubus HQ Live in LA konseri bir de canlı bir Aqueous Transmission içeriyor, e daha ne olsun. Ama izlerken geriye dönüp tekrar dinlediklerim her zamanki gibi Circles ve Nice to Know You.

Bu yeni haftada herkese bir Incubus ve  Brandon Boyd enerjisi/güzelliği diliyor; organizatörlere de sesleniyorum: Incubus’u Türkiye’ye ikinci kez getirin artık! 

İyi izlemeler, iyi dinlemeler…

MÜŞRA DEMİR

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/pages/Multibabydoll/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
COULEURS BY QNET RUJLARI İLE TAZE GÖRÜNÜM