TOO FAST TO LIVE: İYİ Kİ DOĞDUN KATE MOSS!

Daha fazla ne denir, nasıl denir bilemiyorum. En iyisi, en klasiğiyle başlayayım; “İyi ki doğdun Kate Moss!” Tek bildiğim bu kocaman elmacık kemikleri olan, güzelliği muazzam stili ise yakalanamaz olan kadının hayatımdaki en büyük ilham kaynaklarımdan biri olduğu ve sonsuza kadar dek öyle kalacağı.(Yıllar boyu kendisini seviyor muyum sevmiyor muyum sorusunu çok sordum kendime ancak o eşiği geçtim tümüyle artık. Artık eleye eleye geriye kalan, idolüm olarak gördüğüm bir kaç kadından biri…)

İstediği gibi yaşayan, hayatı sonsuza dek partiymiş gibi gören; bu yetenekli, zeki ve güçlü kadın bugün 42 yaşına girdi. Nice yaşlara Kate!

Hatta kısaca; Alexa Chung‘ın IT kitabında Kate hakkında oldukça doğru bir tanımlama vardır (Edebiyat benim için tabii ki Chung demek değil ama hanımkız pek güzel demiş Kate hakkında, haydi kulak verelim..)

At this point trillions of pictures have been taken of Kate Moss in an effort to capture her beauty, style and essence. Yet our appetite for more, more and more rages on abadet. She’s paid very well to sell us things that we might previously have had no interest in buying. That’s because anything she puts near her body is instantly transformed into the coolest thing ever, because SHE is the coolest thing ever and nobody can explain why.

Yeni yaşını lafı fazla uzatmadan, en çok sevdiğim çekimlerinden biriyle kutlamak istiyorum. 2007 yılında i-D dergisinin Kasım 2007 sayısı için Emma Summerton‘ın fotoğrafladığı, Too Fast To Live çekimi; benim için en ilham verici Kate çekimlerinden biridir. Çekimin adı da Kate’e fazlasıyla uyuyor. İyi partilemeler Kate!           MÜŞRA DEMİR https://instagram.com/multibabydoll/ https://twitter.com/multibabydoll_ https://www.facebook.com/pages/Multibabydoll/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
READY TO BE A SUPERHERO WITH FILA CATSUIT?