KOTON LINGERIE SERİSİ İLE ÖNYARGILARIMIZI KIRIYORUZ

Uzun bir aradan sonra paylaştığım ilk alışveriş postunun bu kez farklı bir alanda olmasını istedim. Hem de önemli bir alanda.
Efendim şimdi biliyorsunuz, yılların eskitemediği aşkımız Koton, artık Koton Lingerie adı altında iç giyim ürünleri de üretmekte. Haklı olarak ilk başta ön yargıyla yaklaşmak mümkün. (Tam olarak nerede haklıyız şu an sorsanız açıklayamam) Nitekim ben de oldukça ön yargılıydım, özellikle işin “tasarım” kısmında.
Ancak tüm ön yargılarım, iç giyim reyonunda -polaroidlerde de görebileceğiniz- siyah bantlı iç giyim ürünlerini görmemle kırıldı. Ben indirimde yakaladığım için oldukça komik bir fiyata aldım ancak indirimsiz fiyatı da diğer markalarla karşılaştırıldığında oldukça uygun.


Fiyat konusunu geçersek, ilk olarak tasarımlarına vurulduğumu söyleyebilirim. Tasarım-fiyat-rahatlık üçlüsü açısından oldukça başarılı olduğu için her aşık olduğunuz ürünün istediğiniz bedenini bulamama gibi bir sorun yaşayabilirsiniz ancak yine de eliniz boş çıkmayacağınıza inanıyorum.
Özellikle benim gibi soft bra ve daha çok üçgen bikini kesimine yakın modellerden hoşlananlar için çok başarılı modelleri var. Son iki sezondur oldukça popüler olsa da kendimi bildim bileli hayranı olduğum bant (ya da ince bandajlar her ne derseniz) ve file detaylarını sıkça kullandıkları sütyen ve külotları anında favorim haline geldi. (Çünkü oldukça rock?)

 

 

Renkler ve desenler ise ayrı bir inceleme konusu olarak ele alınabilir bence. Özellikle mavi ve uçuk pembe tonlarındaki ürünleri, aşık eden cinsten. Kullandıkları tonlar nedendir bilmem kafamda inanılmaz derecede Henry Miller‘ın  Nexus-Plexus-Sexus kitaplarıyla özdeşleşti. O yüzden karelerde de bu kitapları kullandım.

Ancak dediğim gibi, işini bilen kadınlar tarafından anında yağmalandığı için tüm ürünler, iyi takip etmek gerekiyor. Rahatlık konusuna gelince; tüm gününün yarısını ofiste, yarısını toplu taşıma araçlarında geçiren bir insan olarak şaşırtıcı derecede rahat olduğunu söyleyebilirim ürünlerinin.

İşin özü şu ki Koton Lingerie serisi oldukça güzel. Rakipleri düşünüldüğünde her açıdan ezber bozan ürünleriyle önyargılarımızı kıracak cinsten. Zaten ne demiştim başlıkta, Koton Lingerie serisiyle önyargılarımızı kırıyoruz. (Hayır neden öğretmen gibi davrandım ki şimdi? ) Bundan sonraki her alışveriş gezimde kesinlikle uğrayacağım rotalara bir yenisi (ve belki en çekicilerinden biri?) daha eklenmiş oldu böylece.

Alışverişte kalın…

 

 

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Bulunduğumuz Yol…