MÜZİĞİN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ BU KEZ KONTRA PLAK’TA JUST KIDS İLE DEVREDE

Müziğin birleştirici gücü bir kez daha etkisini gösteriyor; bu kez çocuklar için!

13 Şubat Cumartesi günü Taksim’deki Kontra Plak;  savaş, sağlık sorunları, ekonomik imkansızlıklar gibi pek çok nedenle zor koşullarda yaşam mücadelesi veren çocukların, hem kış aylarındaki kazak, palto, battaniye, ayakkabı gibi ihtiyaçlarına destek olabilmek hem de içinde yaşadıkları çevrelerde, çocuk olarak kalabilmelerine minik de olsa bir katkı sağlamak amacıyla onlara oyuncak, kitap, boya kalemi, yapboz gibi eşyalar ulaştırabilmek amacıyla düzenlenecek olan Just Kids etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

Ayrıca etkinliğin öncesinde Kontra Plak’ta oluşturulmuş olan yardım kutusuna etkinlik günü veya öncesinde her yaştan çocuk yukarıda saydığım eşyaları (ve hayal gücü serbest, başka aklınıza gelebilecek ne varsa) getirebilirsiniz.

13 Şubat’ta gerçekleşecek ve ücretsiz olan Just Kids etkinliği içinse program aşağıdaki gibi… Özellikle Umut Adan‘ın performansını kaçırmamanızı tavsiye ederim.

15:00 Yarımada
15:45 Nuux
16:30 Barış Demirel (Solo)
17:15 Skysketch
18:00 Agency
18:45 In Hoodies
19:30 Umut Adan

 

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/Multibabydoll/

 MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
YAZ MODUNA GİRMENİZİ SAĞLAYACAK 7 FİLM