PRETTY TIED UP

Açıkçası çok fazla jean pantolon giyen biri değilim. Genelde yazın elbise ya da tulum, kışın da deri pantolon tercih ediyorum. Ama bunun nedeni muhtemelen bir türlü istediğim pantolonu bulamamamdan kaynaklı.

Yıllardır (yani gördüğümden beri) Erin Wasson‘ın RVCA için hazırladığı önü bağcıklı jean pantolonlara hayranım. Aynı rock/boho chick tarzını yakalayabilirsiniz bu pantolonlarla.

Bu konudaki ikinci ilham kaynağımsa Audioslave dönemlerindeki Chris Cornell. Bu dönemdeki konserlerini izlediğim günden bu yana, o önü bağcıklı Von Dutch jeanleri bu takıntımı pekiştiriyor.

Aradığımı yine her zamanki gibi ASOS‘ta buldum. Çok hafif geniş paçaları var, bunun dışında skinny demek mümkün. Rengi de pek müthiş, koyu gri. Bağcıklarıyla, kesimiyle tam istediğim gibi. Yaz kış üzerimden çıkarmayı düşünmüyorum. Çok sevdiğim transparan siyah gömleğim isimsiz bir butikten, botlarım ise Bambi.

Alışverişte kalın…

 

Actually i’m not wearing jeans that much. usually i’m wearing dress or jumpsuits in summer and in the winter i prefer leather jeans. But the reason of this me being not capable of finding what i want.

For years i’m a fan of Erin Wasson’s famous laced front jeans that she designed for RVCA. You can find the rock/boho chick style on these jeans. My second source of inspration is Chris Cornell in the Audioslave era. Since i watched concerts of this era my obsession to those laced front Von Dutch jeans solidified.

 

As usual i found what i’m looking for on ASOS. It has a little wide trouser legs also its possible to define it as skinny. And its color is dark grey which is epic! It’s just like how i desired with its lace and cut. I’m not planning to take of it through summer and winter. My favorite black transparent shirt is from nameless boutique and my boots are from Bambi.

Stay on shopping…

Lace Up
Lace Up, musrademir tarafından shirts & blouses ile yaratıldı

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Vücudunuzu ve Zihninizi Kilitten Kurtaracak Ritüeller ve Meditasyonlar