READY TO BE A SUPERHERO WITH FILA CATSUIT?

Tanrım FILA’dan neden daha önce haberim olmadı? Evet fazlasıyla tulum aşığıyım ancak bu kez bu aşkı bir level daha üste taşıdım. Neden daha catsuit’vari bir şey edinmeyeyim ki?

Bunu olabilecek en risksiz yoldan hallettim. FILA‘nın ASOS’ta satışa çıkardığı parçaları efsane. _Bir tane de body’sini satın aldım, o başka yazının konusu-.

Evet bu tulum efsane zira siyah beyaz çizgileri sayesinde optik illüzyon yaratıp olduğunuzdan daha ince görünmenizi sağlıyor. İlk olarak sanki sadece lastiktenmiş gibi görünse de oldukça nefes alan güzel bir kumaşı var. İnanılmaz rahat ve daha önce bahsettiğim gibi ince göstermesi de cabası!

Önündeki fermuar detayı biraz Bond kızı gibi hissetmenizi sağlayabilir. Ben devil knot’larım ve sneakerlarla kullanmayı tercih ettim. Elbette pek çok farklı aksesuar ve stille oldukça kolay uyarlanabilir.

Kısacası FILA’yı sadece profesyonel spor kıyafetlerinden ibaret sanan ben için, çok güzel bir deneyim oldu. Artık takipte olan bir fanlarıyım.

Alışverişte kalın!

 

MÜŞRA DEMİR

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/Multibabydoll/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Játsszon az LVBET webes kaszinót különböző versenyeken