Rock efsanelerinden Paco Rabanne için yeni koku

Paco Rabanne, Black XS serisiyle rock ruhunu uzun süredir koku olarak yansıtan bir marka. Ben de uzun süre Paco Rabanne Black XS L’Exces parfümünü kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki; hem şişe tasarımı hem de koku olarak sizi kendisine hayran bırakıyor bu seri. (Yine de kokuların biraz ağır olduğunu belirtmekte fayda var. En azından bana biraz ağır geliyor.)

Bu güzel Paco Rabanne parfümlerinin reklam kampanyaları bir o kadar (hatta bayağı bayağı) güzeldir. Klasik Black XS’in, hastası olduğum ilk reklam kampanyasında Erin Wasson vardı en cool haliyle. Black XS L’Exces içinse, oldukça Rolling Stones etkileşimli bir reklam filmi eşliğinde Sasha Pivovarova ve ultramega müthiş rock ikonu Iggy Pop yer alıyordu.

Bu kez Paco Rabanne daha harika bir kampanyayla geri döndü. Sınırlı sayıda üretilen ve kendi adlarını taşıyan Be A Legend serisi için, Iggy Pop ve Debbie Harry kamera karşısına geçtiler.

 

Kareler o kadar enerjik ki Debbie Harry‘nin 70, Iggy Pop‘un 67 yaşında olduğuna inanmak oldukça güç. Zaten Jessica Lange‘ın Marc Jacobs‘ın makyaj ürünlerinin yüzü, Catherine Deneuve‘un ise Louis Vuitton için kamera karşısına geçtiği bir dönemde; “yaşlanmak” kelimesi artık oldukça anlamsız. Artık herşey içinizdeki enerjiye ve onu dışarıya ne kadar yansıtabildiğinizle alakalı.

 

 

Kokularda ise yine diğer Black XS ailesinin üyeleri gibi, sonuna kadar güçlü punk duygusuna sadık kalınmış; siyah vanilya, kaşmir odunu ve paçuli gibi elementlerle.

 

Şişeler ise isimlerini aldıkları rock efsanelerini oldukça iyi yansıtıyor. Güçlü, siyah ve keskin şişesiyle Black XS Be A Legend Iggy Pop ve sonuna kadar feminen ve eğlenceli duruşuyla Black XS Be A Legend Debbie Harry

Ne diyorduk, yaşlanmamak ve her daim “jilet gibi olmak” dileğiyle…

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
YAZ MODUNA GİRMENİZİ SAĞLAYACAK 7 FİLM