SO FAR FROM YOUR WEAPON

>>>Yaptığım tişört koleksiyonunun yanına şu sıralar dolabımda bir başka koleksiyon daha büyüyerek eşlik ediyor: Gömlekler!

Özellikle deri pantolonlarla birlikte kullanmaya bayıldığım gömleklere bu yıl ayrı bir ilgi gösteriyorum. Gömlek konusundaki tarzım belli; biraz daha viktoryen, biraz daha gotik/18. yüzyıl hatta kısaca, Frodo (LOTR) tarzı gömleklerden hoşlanıyorum. Tül olması, şifon olması, transparan olması ve dökümlü ancak formlu olması benim için yetiyor.

Gömlek koleksiyonuma en son eklediğim parça ise gördüğüm an vurulduğum ancak almak için indirimi beklediğim bir parçaydı. Mango‘nun bu silah desenli gömleğini uzun süredir istiyordum. Taptığım Hedi Slimane‘in son Saint Laurent koleksiyonunda kullandığı silah desenli tasarımları daha alınabilir fiyatta sunan Mango bir kez daha kalbimi kazandı.

 

>>>Recently a new collection is extensionally accompanying to my tee-shirt collection in my closet: Shirts
Especially in this year i show interest in shirts that i use with leather pants. My style on shirts is obvious.; a little more victorian, a little gothic in short 18th century style,Frodo (Lotr) style… Its enough for me shirts being with tulle, chiffon, transparent and in form of drape. Last piece that i added into my collection was a shirt that touched me in first sight and make me wait until its price dropped. I have been wishing to have this Mango’s black patterned shirt for so long. I worship to Mango ones more because of making the black patterned desingnes of last Saint Laurent collection of Hedi Slimane more payable.

Strecthing önemli tabii.

>>>Açıkçası alırken bir hevesle aldım, sonrasında eve gelince kalıbı beni biraz korkuttu ancak giyince bir kez daha anladım ki tamamdır, ben bu gömleği sevdim. (Evet duygudan duyguya çok kolay sürükleniyorum.)

Hazırladığım kombinlerde de görebileceğiniz gibi, jean pantolonlarla da oldukça hoş dursa da bu gömleğin olayı siyah deri pantolonlarla olmak bence. Formundan dolayı mı bilmiyorum ancak, topuklu botlar dışında başka bir şeyle de düşünemiyorum bu gömleği.

Bu gangsta efektli gömleğin postuna başlık olarak da en sevdiğim The Dead Weather şarkılarından So Far From Your Weapon‘ı koydum. Zira bu gömlek üzerimdeyken mırıldandığım yegane şarkı bu.

İyi dinlemeler ve iyi alışverişler öyleyse!

>>>Honestly it scared me with its shape after i came home despite i bought it with a huge enthusiasm. But when a try it i understand ones more its perfect and i like this shirt.(yes i am dragged on easily one feeling to another )
As you can see from combines that i prepared, even its look like well with jeans, the real effect comes with a combine of black leather pants. I am not sure whether it is from form but ı can’t image this shirt without these heeled boots.
I put So Far From Your Weapon song from The Dead Weather as a title to this gangsta efected shirt post. Because this the only song that i croon when this shirt is on me.

Then enjoy the song and  shopping!

Wild at Heart
Wild at Heart, musrademir tarafından Sonia Rykiel ile yaratıldı

————————————————————————————————————————————————

Brit Chic

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/pages/Multibabydoll/

MÜŞRA DEMİR

Çeviri: ESRA DARMAN

Fotoğraflar: TUĞÇE YILMAZ

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
What You Need for a Fresh Start This Fall