COULEURS BY QNET RUJLARI İLE TAZE GÖRÜNÜM

Malumunuz 2016 falan, bir yenilik yapmak gerek… 2015 bana pek çok güzel şey getirdi, bunlardan biri de yeni iş yerimde tanıştığım çok sevgili dostum Tuğçe Yılmaz. Türkiye’nin en önemli kültür-sanat-şehir dergilerinden birinde web editörlüğü yapıyor, yazıyor, üretiyor… Kendisinin blogum için yazmasını uzun süredir istiyordum, sonunda oldu; ikna ettim. Bundan sonra sık sık Tuğçe’nin de yazılarını sitemde görebileceksiniz. İlk yazısını Couleurs by QNET rujları üzerine yazmak istedi. Şimdiden iyi okumalar. Ayrıca altını çizmek gerek, bu daha ısınma turları… – Multibabydoll

Çok fazla ruj kullanan biri değildim. Benim için her zaman göz makyajı daha önemli olmuştur. Ta ki bir arkadaşım “bir ruj sürmen bile yeterli senin için” diyene kadar. Denedim ve sadece ruj sürerek dışarı çıkma fikri oldukça hoşuma gitti. O yüzden artık kendime yakışan rujları bulmaya çalışıyorum. İlk denemelerim Couleurs by QNET’in hediye olarak gönderdiği ürünlerle oldu.

Öncelikle Couleurs By Qnet koleksiyonunun 18 numarası olan marsala kırmızı rujundan başlayalım. Ben bu rengi pek tercih etmiyorum, benim için fazla koyu bir renk. Ama gece dışarı çıktığınızda küçük mini elbisenize çok iyi bir şekilde uyum sağlayacağından eminim. Yanımda her zaman bir kırmızı ruj bulundururum diyenler için kesinlikle birebir bir ürün.

Benim gerçekten Couleurs By Qnet yeni koleksiyonunda en sevdiğim ürün ise 21 numaralı ruj. Dokusu çok güzel ayrıca renginin benim gibi açık tenliler için oldukça uygun olduğunu düşünüyorum. Bu ruj hakkında daha fazla şeyler yazabilirim elbette; şöyle güzel böyle güzel şeklinde uzayıp giden, ama sürekli olarak kullandığım ilk ruj olduğu için sadece şunları söylüyorum; küçük dudaklara sahip olan ve sade tonlarda ki renkleri tercih edenler için makyaj çantalarından ayırmamaları gereken bir ruj.

 

Mor devrim ruju kesinlikle benlik bir renk değil. Ayrıca dokusu da pek hoşuma gitmedi. Sürdükten bir yarım saat sonra dudaklarınız ın çatlak çatlak gözükmesine neden oluyor. Belki benim dudak yapımdan dolayıdır diye düşünüp altına önce dudak balmı sürüp ondan sonra ruju sürdüğüm halde yine aynı görünüme geri döndü.

Couleurs By Qnet 2016 yılına özel 12 renk görücüye çıkarmış diğerlerini de denedikçe yazacağım. Sevgiler :*

 

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
2018 YILINDA ARTIK TÜRKİYE’DE KONSER VERSİN DEDİĞİMİZ İSİMLER