Yağmurlu gün konseri: Incubus – AT&T Acoustic Series

İlkbaharda olabiliriz ama pek yağışlı günler geçiriyoruz malumunuz… Normalde depresif ya da mutsuz modda bir insan olmadığım halde; gerek içerisinde bulunduğumuz zamanların kötülüğü, gerekse böylesine karanlık ve yağmurlu bir havaya uzun süredir maruz kalmamış olmam -normalde pek tercih etmesem de- bende akustik performanslar dinleme/izleme isteği doğuruyor.

Tabii illa ki akustik performanslar dinleyeceksem sevdiğim bir grubu tercih ederim. Bildiğim, sevdiğim şarkılarını bir de böyle dinlemek tarifsiz bir duyguya neden olabiliyor. Bugün içinse, akustik haliyle de ritminden bir şey kaybetmeyen şarkılarıyla Incubus‘un bu performansı bence tam yerinde bir seçim.

Aslına bakarsanız Incubus denildiğinde akla gelen ilk konserlerden biridir bu. Özellikle eğer bir ortamda A Certain Shade Of Green dendiğinde birileri çıkıp “abi o şarkının akustik versiyonu çok daha iyi” diyorsa nedeni bu konserdir.

Make Yourself albümü yoğunluklu bu eğlenceli ama sakinleştirici Incubus – AT&T Acoustic Series konseriyle başbaşa bırakıyorum sizi. Ben de bir yandan bunu dinlerken, başka yazılar yazmaya devam etmeye gidiyorum.

İyi seyirler!

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
The Red Shoes