BLOOD, SWEAT AND TEARS: THE KILLS – La Cigale 2016

Bu blogda sık sık gördüğünüz belli başlı isimlerdendir The Kills. Artık alıştınız tabii, minnoşlarım, mentorlarım benim onlar; ben de o rahatlıkla sudan sebeplerle bol bol koyuyorum onları buraya.

Gelmesini büyük bir merakla beklediğim, beklediğimiz Ash & Ice’ ın hatrına şu sıralar dünyayı turluyorlar. Hatta daha yeni Almanya’ya uğradılar. Henüz buralara da uğramaları için bir çalışma yapmayanlara selamlar olsun tabii.

Neyse konumuz bu değil, konumuz La Cigale konserleri. Söz konusu La Cigale olunca, artık mekanın havasından suyundan mıdır bilinmez hep sahnede bir kan, ter ve gözyaşı dönüyor. (bkz. biricik başlığım, bkz. başka bir The Kills konseri)

Yoksa biz daha ne konserler gördük burda, özellikle The Dead Weather sahnedeyken en terlemelisinden…

İşte oldukça zorlandığımız Pazartesilere neşe katacak, eğlence katacak, bunu en karanlık ve seksi yoldan yapacak olan grup The Kills. Marş olarak ise bu tazecik La Cigale konserlerini alıyoruz.

Alison’cığım yine çok güzel, Jamie’ciğim yine çok yakışıklı. İyi dinlemeler, iyi izlemeler.

NOT: Belki ’40 kere söyleyince olurmuş’ şeysi ya gerçekse diye söylüyorum : The Kills’i artık İstanbul’a getirin!

*Kapak Karesi / Cover Photo: DIY Magazine Instagram

MÜŞRA DEMİR

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/Multibabydoll/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Hayatımı değiştiren gece: Soundgarden İstanbul Konseri