2016’DA KAÇIRMAMANIZ GEREKEN 6 FİLM

2016 yılında vizyona girmesini beklediğim, beni heyecanlandıran ve kesinlikle kaçırmamam ve sizin de kaçırmamanız gereken filmlerin bir mini listesini yaptım. (Daha çok Marvel ve DC ekseninde). Keyifli okumalar…

Tuğçe Yılmaz

Deadpool

Hazırladığım listede ki gerçekten “sabırsızlıkla” beklediğim tek film. Deadpool,  Marvel’in şizofren, manyak (!) karakterlerinden biri.  Bu manyak karakterimiz olan Deadpool’un gerçek adı Wade Wilson. Yakalandığı kanser hastalığını yenmek için Weapon-X projesine katılmıştır. Bu projedeki deneyler sonucunda Wolverine’den daha güçlü iyileşme yeteneği kazanmıştır. Kendisi yakın dövüş ve nişancılıkta oldukça ustadır.

Oldukça eğlenceli bir film olacağından hiç kuşkum yok. İzlemelisiniz, izlemeliyiz, izlemeliler!

Captain America: Civil War

Eveet listemizin en önemli filmlerinden biri. Bugüne kadar yan yana izlediğimiz Iron Man ve Captain America’yı birbirleriyle mücadele ederken izleyeceğiz. Bakalım bu filmden sonra neler olacak…

Batman v Superman: Dawn of Justice

Marvel art arda film yapar da DC durur mu? Durmaz. Efsane DC üçlüsü (Batman – Superman – Wonder Woman) sinema filminde bir araya geliyor. Batman ve Superman’in mücadelesini izlemek için nefesimizi tuttuk bekliyoruz.

Suicide Squad

Bu filmi de izlemek için sabırsızlanıyorum (Yazar tüm filmler için aynı şeyi söylüyor. Çünkü kararsız).  DC’nin heyecanla beklediğimiz diğer filmi olan Suicide Squat DC dünyasının tüm kötülerini içinde barındırıyor. Fragmanlarda her ne kadar Jared Leto’nun Joker’inin biraz rol çaldığını düşünsek de, fragman genel anlamıyla oldukça başarılı. Umarım fragmanlarda hissettiğimiz heyecanı filmi izlerken de hissederiz.

Doctor Strange

Marvel’in ilk kez beyazperdeye uyarlayacağı bu isimin size yabancı gelmesi çok normal. Öncelikle karakterimizi tanıtacak olursak, Doktor Stephen Strange, kibirli bir o kadar da yetenekli bir beyin cerrahı.  Bir kaza sonucu mesleğini yapamaz hale geliyor ve iyileşmek için dünyayı dolaşıyor. Bu sırada Himalayalar da bir büyücü ile karşılayor ve ondan dünyayı doğaüstü kötülüklerden korumak için eğitim alıyor. Filmin 8 Temmuz’da vizyona girmesi bekleniyor. Bakalım beğenecek miyiz? İlk kez beyazperdeye uyarlandığı için sabırsızlıkla beklediğim filmler arasına koymalıyım diye düşündüm.

Bonus: Ice Age: Collision Course

En sevdiğim animasyon filmini koymazsam olmazdı bu listeye. Ana karakterlerin yeniden bir araya geleceği serinin yeni filmi egzotik diyarlarda geçecek. Bol bol kahkaha bizi bekliyor anlayacağınız…

TUĞÇE YILMAZ

 

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/pages/Multibabydoll/

 

 

 

 

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Yüksek Enerji: 5SOS – CALM